БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Квітень 2020 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 
Свободу Олексію Макарову!

Уже понад рік минув з того дня, як правоохоронними органами Одеси на замовлення антиукраїнських сил був арештований відомий борець за свободу Олексій Макаров.

На разі його утримують в Одеському слідчому ізоляторі. Міліція фабрикує проти нього кримінальну справу.

Зважаючи на те, що Олексій Макаров особистість відома не тільки в Україні, а й за її межами - найближчим часом по всій території України розпочнеться масштабна компанія по його звільненню, до якої вже приєднуються дедалі більш широкі кола патріотичної громадськості, як України, так і Росії.

Олексій Макаров, громадянин Російської Федерації, 07.07.1988 р.н., був членом московського відділення НБП з 2005 року до липня 2009 року й через участь в акціях протесту постійно піддавався переслідуванням з боку російської влади. Був вимушений емігрувати в Україну, де, однак, не відмовився від своїх політичних переконань, внаслідок чого зазнав переслідувань уже від української влади.

11 липня 2006 року під час першого дня проведення конференції "Інша Росія", Олексія Макарова й нацболку Олену Боровську арештували співробітники ФСБ і УБОП у цивільному. 

Наступного дня Макарову й Боровській висунули обвинувачення по сфабрикованій "Таганській справі" по статті 213 ч.2 КК РФ (хуліганство, групою осіб). Суддя засудив Макарова до 2 років позбавлення волі в колонії загального режиму. Всі 2 роки він провів у Бутирській в'язниці й вийшов на свободу 10 липня 2008 року.

Європейський суд по правам людини визнав неправомірним вирок суду позбавити волі на 2 роки і засвідчив політичні репресії щодо Макарова. Європейський суд призначив 5 тис. Євро компенсації від РФ на користь Олексія.

Після виходу з в'язниці Макаров продовжив свою участь у політичних заходах. У січні 2009 року Макарова оголосили у розшук. У зв'язку з цим Олексій змушений був переїхати до України з метою одержати захист від переслідувань, яким він постійно піддавався в Росії з боку влади РФ за його політичні переконання. 6 березня 2009 року Макаров звернувся в Міграційну службу м. Вінниця з проханням надати йому статус біженця.

Після виборів президента України почалося зближення нового українського режиму з авторитарним режимом Кремля. Маючи непримиренну громадську позицію, Олексій Макаров почав брати участь у мирних акціях протесту та в опозиційній Віктору Януковичу політичній діяльності. За це він став піддаватися репресіям з боку нової української влади.

17 квітня 2010 року Олексій Макаров був арештований в Одесі, куди він відправився, щоб взяти участь у мітингу пам'яті Максима Чайки. Виявилося, що днем раніше невідомі облили зеленкою (яка згодом була змита звичайними миючими засобами) офіс прокремлівського телеканалу "АТВ". Макарова обвинуватили по адміністративній статті "непокора співробітникам міліції" при затриманні. Його протримали дві доби в РУВС, де піддавали жорстоким тортурам. Суд виправдав Макарова й випустив на волю, однак біля суду він знову був арештований особами в цивільному без пояснення причин.

21 квітня суддя, що розглядав питання про міру запобіжного заходу Макарова, погодився перенести слухання на 26 квітня, щоб дати можливість захисту знайти поручителів. На суд 26-го квітня були представлені поручительства депутата Київського Шевченківського району С. Лагоди та представника громадської організації А. Ніколаєнка. Суддя вирішив залишити Макарова в СІЗО на 2 місяці.

9 серпня в міському суді Одеси мало відбутися попереднє слухання у справі Олексія Макарова. На якому, зокрема, мало вирішуватись питання про міру запобіжного заходу на час суду. Проте у зв'язку з неявкою прокурора - слухання справи було перенесено на 28 вересня 2010 року. До того часу Олексій мав знаходитись під вартою.

8 вересня 2010 року Олексію Макарову було надано документ в якому йшлося про те, що українська сторона задовольнила офіційний запит прокуратури РФ, про його екстрадицію. 

***

Останній ідеаліст

Олексій Макаров – дивовижна людина. Ідеаліст. Романтик, що не побоявся боротися за свої ідеали. Дивишся на нього, і важко уявити, що в цьому хлопчині – стільки кипучої енергії, стільки радості й натхнення. Прийнято вважати, що таких людей у сучасному світі немає. «Де вони? – питаємо ми. – Де ідеалісти? Де лицарі «без страха и упрека»? Люди, що прагнуть змінити світ на краще?» І от така людина з’являється. І звісно ж – в нашому світі одразу потрапляє до тюрми. А всім навколо – начхати.

Олексій народився та виріс у Москві. Став одним із тих, хто виступав проти путінського режиму. За це у липні 2006 його арештували. І засудили за статтею «хуліганство» (улюблена політична стаття) на два роки позбавлення волі. Європейський суд із прав людини визнав рішення щодо Олексія незаконним. І зобов’язав виплатити йому компенсацію у 5 000 євро. Але хто у Росії прислухається до голосу суду з прав людини...

Тюрма Олексія не зламала. Вийшовши на волю у липні 2008, він не став думати про те, як влаштуватися у житті. До кого підлизатися. Кого з товаришів здати, щоби швидше зняли судимість. Ні, він задумався над іншим. Чим іще прислужитися своєму народові. І за півроку на нього було відкрито другу кримінальну справу.

Через політичні переслідування Олексію довелося переїхати до України. Він попросив тут політичного притулку і подав документи на отримання статусу політичного біженця. А тим часом – вирішив продовжувати справу свого життя. Його ім’я швидко стало відомим серед української патріотичної молоді. «Я ненавиджу державу Російська Федерація – спадкоємицю імперії Романових та сталінського СРСР, що знищили мільйони людей. Я готовий зробити усе, щоб Україна не стала частиною цієї імперії», - казав Олексій.  

Це було на початку 2009. А за рік влада змінилася. І українські сили стали піддаватися справжнім репресіям. Потрапив під жорна і Олексій. Його арештували 17 квітня 2010 року, після маршу на честь пам’яті Максима Чайки в Одесі. І звинуватили у тому, що він, нібито, облив зеленкою офіс місцевої антиукраїнської телекомпанії. На знак протесту проти тортур та знущань у райвідділі міліції, він порізав собі вени. За два дні відбувся суд, що відпустив Олексія на свободу. Проте, при виході із зали суду його знову забрали міліціонери. Хлопцю повідомили, що за фактом «пошкодження офісу зеленкою» відкрито кримінальну справу. А він – головний підозрюваний.

Олексій досі перебуває в одеському СІЗО. За зеленку. Яку відмили того ж дня. Навіть якби він дійсно щось чимось облив, це – адміністративне правопорушення. Відповідальність за яке – штраф. Максимум – 15 діб адміністративного арешту. Відкривати кримінальну справу – абсурд. І чим більш абсурдні статті, тим більш ясно: переслідування Олексія Макарова (та й інших українських патріотів) – справа політики. Але й цього виявилося замало. 8 вересня 2010 року Олексію передали офіційне повідомлення про те, що після здійснення українського правосуддя відбудеться його екстрадиція до Росії. Українська прокуратура задовольнила відповідне прохання прокуратури РФ.

Екстрадиція для Олексія – найгірше, що може статися. За законами РФ, йому світить від 7 до 10 років позбавлення волі. Але, з огляду на його виїзд у пошуках політичного притулку, а також на його антикремлівську діяльність в Україні, у нього небагато шансів дожити до суду. Йдеться навіть не про загрозу здоров’ю. Йдеться про загрозу життю. Упав у райвідділі міліції чи камері СІЗО. Ударився головою. «Швидка» не приїхала вчасно. І все. Ніхто не знатиме, скільки його катували. Скільки принижень та нелюдських тортур він витримав...

***

Заявление политзаключенного Алексея Макарова

Генеральная прокуратура Украины приняла решение о моей экстрадиции в РФ. Это является очередным доказательством того, что украинские «правоохранительные органы» подчиняются Кремлю.

РФ является полицейским государством, в котором любой человек может оказаться за решеткой даже за оппозиционную статью у себя в Интернет-блоге. Сотни российских оппозиционеров находятся в тюрьмах и лагерях. В 2007-09 годах сотрудниками российских спецслужб были убиты мои товарищи Юрий Червочкин, Антон Страдымов и Рим Шайгалимов. Юрий и Антон были до смерти забиты бейсбольными битами, а Рим был выброшен из четвертого этажа барака колонии, в которой отбывал наказание по сфабрикованному уголовному делу. И это далеко не полный список политических убийств по заказу Кремля.

Любые попытки проведения оппозиционных акций в Эрэфии жестоко подавляются. Участники протестных митингов и шествий подвергаются жестоким избиениям, часто в их отношении фабрикуются уголовные дела. Деятельность оппозиционных организаций запрещается, и они объявляются вне закона. Правящие круги РФ проводят агрессивную внешнюю политику.

Украину кремлевские правители видят как свою будущую колонию. В Украине, как и в России, они хотят устраивать заказные политические процессы, убивать политических противников, запрещать оппозиционные организации. Я верю, что украинский народ осознает нависшую угрозу со стороны чудовищной империи РФ и встанет на борьбу с врагом.

В 2006-08 годах я уже отбывал двухлетний срок по сфабрикованному уголовному делу. В случае моей экстрадиции в Россию я буду опять несправедливо осужден уже на более длительный срок лишения свободы. Для моей экстрадиции в РФ нужно решение суда.

Я ненавижу государство Российская Федерация – наследницу империи Романовых и сталинского СССР, уничтоживших миллионы людей. Я готов отдать жизнь, чтобы Украина не стала частью этой империи. Поэтому я надеюсь, что украинский суд примет правильное решение по моему делу.

Также я буду рад поддержке со стороны общественных организаций и небезразличных людей. Вместе мы победим!

 


Повернутися назад

Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100