БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Квітень 2020 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 
08.09.2011 | Надія Моклюк
Як виховати людину (конспект для себе)

Про виховання, в тому числі християнське, написано сотні книжок. Проте, час кидає виклики, відповіді на які не завжди знайдеш у «класичній» літературі з виховання. Якщо зробити короткий конспект того, що говорять із цього приводу сучасні священнослужителі, психологи та педагоги, додати досвід батьків і тисячолітню практику Церкви, правильне виховання – це коли виходить приблизно наступне.

1. Діти поважають батьків та інших дорослих, з якими живуть та спілкуються. Це не означає, що дитинасліпо виконує усі накази. Вона має право на власну думку, навіть на невдоволення. Але висловлює їх у прийнятній формі, не проявляючи неповаги. Прикладом взаємоповаги є батьки– інакше вони лицеміритимуть, вимагаючи від дитини того, чого не виконують самі.

07.05.2011 | bratstvo
Патріоту на заміткуМаршрут ходи «Червоного маршу» у Львові 9 травня 2011 року

29.03.2011 | bratstvo
Вчителям історії середніх шкіл та викладачам історичних факультетів-ІІІ

Повернення СССР до політичної системи Європи було вимушеним через поразку «світової революції»: поразку Червоної Армії в Польщі, події 1923 р. в Німеччині та 1927 р. в Китаї. Ще більше значення мав крах «нової економічної політики». Метою НЕПу було залучити великий банківський капітал з ЗСА, що не вдалося, а не забезпечити населення ширпотребом.

Повернення до європейської системи колективних договорів безпеки означало повернення до зовнішньої політики Романових у Європі. Стратегія Сталіна вкладається в рамки стратегії Російської імперії, визначені в 1900-1903 рр. військовим міністром Куропаткіним. Власне, магістральним напрямкам цієї політики СССР слідував до кінця свого існування

24.03.2011 | bratstvo
Вчителям історії середніх шкіл та викладачам історичних факультетів-ІІ

Потреби війни дали привід для небаченої перед тим регламентації суспільного життя і виробництва. Коли перед війною держави були лише апаратами насильства та оподаткування, то в часі війни вони претендували на організацію самого суспільного життя. З паразиту на тілі суспільства бюрократія перетворилася на скелет його тіла. Віднині ні соціальна організація, ні соціальне забезпечення, ні суспільне виробництво неможливі без дріб’язкової бюрократичної регламентації.

Нова бюрократія, що народжувалася з тилових служб

22.03.2011 | bratstvo
Вчителям історії середніх шкіл та викладачам історичних факультетів

Браття і сестри! Нажаль, Міністерство освіти України, яке відверто служить інтересам Москви, нав'язує брехливі концепції української історії. Непотрібно користуватися підручниками і методичними посібниками, випущеними Міністерством.

БРАТСТВО починає друкувати тези до найбільш актуальних періодів історії України. Роздруковуйте ці тези, і користуйтеся ними при викладанні.
І. 13 тез щодо Перших визвольних змагань

09.03.2011 | esquire
Практическая информация и тактические советы

Что нужно сделать, чтобы вынудить руководство своей страны уйти в отставку?

Инструкция для египетских демонстрантов, которая появилась в интернете незадолго до того, как Хосни Мубарака заставили покинуть свой пост.

Практическая информация и тактические советы

24.11.2010 | partizan.net.ua
Націонал-антіфа: як потрібно поводитись із пропагандою релігійної та расової ворожнечі (відео)Показовий відео-кліп, як потрібно поводитись із пропагандою релігійної та расової ворожнечі за участі відомого расистського гурту Onyx, виступ якого запланований в Києві на 26 листопада

24.11.2010 | bratstvo
Direct action: Як розмалювати швидко потяг (video)


22.11.2010 | БРАТСТВО-Продакшн
В допомогу платникам єдиного податку. Новий фільм БРАТСТВО-Продакшн

Науково-популярний фільм виробництва БРАТСТВО-Продакшн в допомогу платникам єдиного податку.

Історична реконструкція страти князя Ігоря Рюріковича деревлянами. Це перша літописна згадка про опір громадян податковому тискові на теренах сучасної України.

Як відомо з візантійських переказів, князя розірвали навпіл, прив‘язавши його до двох зігнутих дерев. Чи є ця історія правдою, або лише продуктом народного епосу, взялися перевірити учасники

12.10.2010 | Брат Партизан
Як потрібно проводити марші

На відміну від нас, наші пращури вмілі проводити акції протесту, непокори, та й просто марші. Нижче наведено кілька типових епізодів із політичного життя 20-30-х років від учасника цих подій, а потому історика – Петра Мірчука. Звертаємо увагу на те, що українці тоді складали етнічну меншість у багатьох містах, в тому числі й у Львові.
«…Особливо мобілізуючий характер мало врочисте відзначування річниці 1-го Листопада, як дня проголошення державної самостійности Західньої України, а яке було заборонене і переслідуване польською владою. Найімпозантніше випали святкування 1-го Листопада, влаштовані СУНМ-ом у Львові в 1928 р.

19.06.2010 | bratstvo
Як відрізнити православну книгу від «душогубної»

У світських книгарнях на полицях у відділах «Релігія», зазвичай, стоять замасковані під православні окультні або сектантські книги. Хоча, часом трапляються і православні.

Отець Олексій (Плужников) пояснює, за якими ознаками треба обирати книги. Навіть підпис «видано з благословення» патріарха або якого-небудь єпископа не гарантує, що книга не є шкідливою, тим більше, що часто видавництва ставлять «липові» благословення.

Окультно-шарлатанськими книгами є видання з назвами на кшталт «Зцілення хрестом», «Зцілення дзвоном», «Як врятуватися від раку за допомогою святинь», а також книги

25.05.2010 | Надія Моклюк
Якщо загребли товариша

Кожен український патріот рано чи пізно може зіштовхнутись з репресіями. Тому непогано було б мати уяву про те, що при цьому треба робити. І не лише тоді, коли сам потрапив до міліції, але й тоді, коли до мусарні потрапив товариш. Дивовижно, але солідарність у таких випадках дотепер проявляли лише декілька патріотичних організацій по усій Україні. Проте, часи змінюються. Тепер ми змушені бути «один за всіх і всі за одного». У даному інструктажі викладено елементарні речі

21.05.2010 | Андрій Ватолкін
Як обходитись без свободи слова. Інструктаж блогеру-початківцю

В умовах наступу на свободу слова та тиску на незалежні ЗМІ, зростає роль соціальних мереж та блогів. Власне в Росії (до якої ми з кожним днем наближаємось просто з загрозливою швидкістю…) це чи не єдине джерело об‘єктивної інформації для одних, і єдина можливість бути почутим для інших.

Багато подій і в Росії і в Україні влада намагається приховати. Вона розуміє, що подія, вважай, не відбулась, якщо її не було висвітлено в ЗМІ. Контролювати обмежене коло великих ЗМІ, які мають можливість утримувати сітку власних кореспондентів, не так важко. Навіть якщо не тиснути на журналіста, завжди можна домовитись із власником, для якого це бізнес, а в бізнесі все має свою ціну

30.04.2010 | Брат Linux
Якщо проти вас фальсифікують справу

Пізня весна 2010 принесла в Україну ранні репресії проти патріотичних сил. Почергово осередки активності в містах гасяться репресивним апаратом, який з небаченим натхненням взявся за розправу над усіма контрсистемними елементами. Нехтуючи усіма законами і мораллю (слово несумісне з правоохоронними органами), поліцаї безсоромно шиють кримінальні справи по принципу кого взяли, той і винен. Насправді, менти і до цього порушували кримінальні справи проти активістів антисистемних організацій безпідставно. Але раніше води для цього вигадували хоча б формальний привід. Тепер же, щоб закрити людину достатньо

30.01.2010 | bratstvo
Відео-інструктаж: як спілкуватися з ДАІ

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наст.
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100