БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Травень 2020 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 

03.02.2006 | Дмитро Коричинський
Засади БРАТСТВА


Наше суспільство дисперсне, нездатне до самоорганізації: влада слабка, неавторитетна ні назовні, ні в середині; це ідеальна ситуація, пустелі, щоб без зайвих труднощів торувати шляхи Господу. На безриб’ї будь-які дванадцять рибок є реальною силою, якщо вони солідарні, сміливі і вірять в ідеали. Без бійки, без жодного політичного насильства в умовах рихлого суспільства, засобами громадської дії можна досягати успіху.

Сьогодні політикою називають те, що відбувається в Адміністрації Президента, у Верховній Раді та в коридорах Кабінету Міністрів. За межами цих установ політики не існує, - і це ненормально.

Насправді, в усіх країнах, котрі нам не подобаються (бо вони нас зневажають), широка публіка здатна до самоорганізації, успішно тисне на державні органи, на державну політику, качає права і в усьому змушує з собою рахуватися. Профспілки валять уряди. Релігійні об’єднання у Сполучених Штатах не менше впливають на ситуацію, ніж державні установи.

Наше суспільство дисперсне, нездатне до самоорганізації: влада слабка, неавторитетна ні назовні, ні в середині; це ідеальна ситуація, пустелі, щоб без зайвих труднощів торувати шляхи Господу. На безриб’ї будь-які дванадцять рибок є реальною силою, якщо вони солідарні, сміливі і вірять в ідеали. Без бійки, без жодного політичного насильства в умовах рихлого суспільства, засобами громадської дії можна досягати успіху.

Ми не вдаємося до насильства, бо всі внутрішньополітичні цілі, які ми перед собою ставимо, можуть бути досягнуті лагідними засобами. Всю брудну роботу за нас виконали більшовики. Вони так залякали співвітчизника, що більше його лякати не треба. Він і так слухається.

Всі потенційно активні люди мають знати: БРАТСТВО - це місце, де вони мають бути. Сюди можна прийти і одержати інформацію, тут можна зустріти таких, як ти сам і що-небуть разом “замутити”. Починаючи від комсомольців і закінчуючи якимись там екзотичними толкієністами, всі хто завгодно, ці люди повинні знати, що тут основне місце збору. Які б ідеї, як їм злається, вони там не сповідували. Ідея є одна в цій країні: ситуація має бути змінена. І ми маємо це зробити. Вона не може бути змінена з Верховної Ради і не може бути змінена з Кабміну. Вона може бути змінена тільки з вулиці, і ця вулиця повинна бути наша. Вона не може бути змінена вдень, лише вночі. І ніч бає бути наша.

У нашому БРАТСТВІ культивуються феодальні принципи. Всі люди діляться на наших і не наших. Існують люди, які походять від Адама і Єви, а є ті, які походять від мавпи. Більшість людей походять від мавпи, і Дарвін безумовно мав рацію, хоча сам походив від Адама і Єви. Людей не можна змішувати, щоб не погіршувати породи. Як тільки ми починаємо вважати, що ті люди, які знаходяться там, назовні, такі самі, як і ми – ми одразу програємо.

Яка людина наша? По-перше, яка не боїться. Я хочу бути впевнений, що ти не даватимеш свідчень проти мене на допиті. Хоч як би тобі не було страшно, ти прикриєш мою спину. А я прикрию твою. В разі бійки або в разі війни. У минулі роки я дуже часто зі здивуванням стикався з тим, що таких людей, які не бояться, немало. І спина, найчастіше, була прикрита. І багато наших хлопців, які, нажаль, мусили пройти через тюремні камери, не давали свідчень. І, подібно до перших християн, “на вироки суддів відповідали брутальною лайкою”. Це перший критерій – наявний мінімум сміливості. Якщо людина піддається власному страху, - це не наша людина, хай іде пасти свині. Ми маємо зібрати у БРАТСТВО всіх людей, які здатні ризикувати. Навіть без усяких ідей – просто із гусарських міркувань. Це не важливо, є у нього ідеї чи нема. Є у нього, за що вмирати чи нема. Є у нього, за що тримати понт на допиті чи немає. Просто зі своєї внутрішньої організації, своєї внутрішньої природи він має бути таким.

Це помилка вважати, що ідеї надають якоїсь особливої сміливості. Вони можуть змінити людину. Але всі спільноти, які культивували такого роду стосунки, про які ми мріємо, трималися просто на гусарському понті. Просто тому, що чоловік має себе так поводити. Якщо починаються розважання, що “я здатен вмирати тільки за велику ідею, а якщо конкретної мети і ідеї нема, то я цього робити не буду” – це означає, що ця людина слабка. Вона ніколи за жодну ідею і велику мету не буде жертвувати собою.

Перш за все - гусарство. І кожен із нас має поставити собі питання: що я побоюся зробити, а що ні? Люди справді дуже подібні до мавп. Коли їдуть у метро, коли ходять до магазину зі згаслими очима. Ми можемо поїхати на північний Кавказ і з прикрістю переконатися, що кавказці часто мають зовсім інший вигляд. У них розгорнуті плечі, пряма осанка і гонорова поведінка. Кавказець себе ставить. І часто видно, він боїться, але попри свій страх, він себе ставить. І вимаєте себе ставити. Якщо ви входите вже до нашого кола, ви повинні трошки змінити вираз власного обличчя. Поменше тупості і побільше нахабства. Гонором має від вас тхнути. А це буде тільки в тому випадку, якщо ви про себе точно будете знати, що б там не було, скільки б їх там не було, якщо буде образа гонору, ти підеш і, не відкладаючи на „через пів-години”, виламаєш шматок арматури і буду свою гоноровість доводити. І це має відчуватися у жестах. І ходи як князь, а не як менеджер. І ви власною моторикою підтримаєте власну психіку. Психіка залежить від моторики. Починайте грати бійців і князів. Починайте грати шляхту. Для себе. Ви таким чином зможете придушити власні страхи. І це - перше.

Друге. Нам тут потрібні люди, які здатні всерйоз захоплюватися абстракціями. Ми всі приблизно відчуваємо, чого ми хочемо, а головне - ми дуже сильно відчуваємо те, що нам не подобається. І якщо ми ще не остаточно сформулювали для себе великі ідеї, то треба жити високими почуттями. Наші люди прагнуть працювати, вкладати зусилля і жертвувати власним часом, здоров’ям, іноді життям, грошима, між іншим, заради ідеалів. Нам зараз, на цьому етапі, не важливо, заради яких. Заради соціалістичної революції, заради ідеалів толкієнізму, заради перемоги феодалізму у всьому світі – нам зараз все одно. Нам потрібні всі. Щоб вони були з нами. Якщо людина здатна хоч чим-небудь, хоча б своїм часом жертвувати за ідею,- вона нам потрібна. Це означає, що ми належимо до однієї партії. А далі розберемся, що більше має рацію – православна революція чи соціальна. Христос все одно візьме своє.

І третє, останнє – це ставлення до грошей. Нам потрібно у нашій діяльності багато грошей. І дуже бажано, щоб чим більше наших людей були людьми багатими. Але нам не потрібні барижницькі комплекси. Треба спускати все що є одразу. Не накопичувати. Це дуже важливо – дбати за структурою своїх витрат. Чи ви живете на сто гривень у місяць, чи ви живете на десять тисяч доларів у місяць, структура ваших витрат має бути однакова – на книжки, зброю та допомогу ближнім ви маєте витрачати більше, ніж на накопичення чи яку-небуть фігню. І ви маєте завжди легко розставатися з грошима. Більше гусарства. Ліпше пропити, ніж скнаріти над накопиченнями. Це менш важливий, ніж попередні два принципи, але зовсім не обов’язково любити гроші, щоб мати їх.

Мету визначено - ми маємо опанувати вулицю.

Виходячи на вулицю ми помічаємо, що народу все одно. І ми йому не потрібні. Хай, це нас не бентежить – навпаки, це має нас веселити. Якби ми жили в суспільстві активних свинопасів – нам було б значно важче. Десятки років потрібні щоб виділитися по серед народу, який звик активно проявлятися, як скажімо, французький чи амеріканський. В Україні все можна зробити за кілька тижнів, за рік, може за два. Рихле суспільство. Мова не йде про те, щоб підняти мільйони – це нікому не потрібно, куди дівати той мільйон? Ми живемо в умовах неофеодалізму. Дев’яносто п’ять відсотків населення не цікавиться нами, не цікавиться ними, не цікавиться культурою, не цікавиться економікою і не цікавиться політикою. Ми працюємо на п’яти відсотках населеня. Десяток тисяч чоловік достатньо, щоб поміняти все. Вони не опираються їм, - вони не будуть опиратися нам. Те, що ми живемо в суспільстві, яке не прагне – в цьому і є наш найбільший шанс, і цей шанс треба використати. Я не знаю, кому іще коли вдавалося прийти і одержати таке класне суспільство і такі класні умови для зростання. Більшовики змушені були витримати дуже важку громадянську війну – бо вони потрапили в активне суспільство. Після першої світової війни всі вміли стріляти і робили це з великим задоволенням. Гітлер потрапив у дуже активне суспільство і тому наробив купу дурнтиць. Апостоли свого часу (якщо ми забудемо на мить, що з ними було Слово і все відбулося через чудо, а розглянемо тільки соціально-політичний аспект їхньої діяльності), потрапили в гіперактивне суспільство, і їм було надзвичайно важко. Всі вони не могли навіть мріяти, щоб прийти на порожнє місце, на безриб’я. А нам поталанило. Якщо ми зараз не скористаємося цим безриб’ям - це значить, що ми самі – свинопаси. А з цим неможливо погодитися.

Я сподіваюся, що наш шлях буде легким.


Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати   

Новини за темою:

- Вашу руку, пан Корчинський!
- БРАТСТВО FOREVER!
- Новий феодалізм
- Зареєстровано партію БРАТСТВО!
- Позиція Дмитра Корчинського
- МАНІФЕСТ ПРАВОСЛАВНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ
- Ахтунг! В Україні наближаються нові вибори!
- Розкол у «Нашій Україні» санкціонований Ющенком
- Іти за вірою
- Про смирення

Читайте також:

- 30 варіацій
- Вона сидить і він не гнеться
- Малятам про звіряток
- “Інший погляд“ 26.09
- Букет Табачника
Повернутися назад
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100