БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Серпень 2019 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 

13.06.2008 | Брат AttiLa
Китай оголошує війну


Всі звикли чути про великі економічні успіхи КНР. Але мало хто звертає увагу, що Китай спромігся не тільки на прорив у господарстві, але і на військовий прорив також.

В той же час, останні проведені випробування протисупутникової зброї — вражають. Нікому й ніколи не вдавалося влучити балістичною ракетою з поверхні Землі в супутник на орбіті. СРСР та США на початку 60-х рр. до кінця 80-х рр. активно намагалися сконструювати протисупутникові системи наземного та авіаційного базування, але так і не просунулися далі експериментальних зразків. Тільки російський «винищувач супутників», також зроблений з МБР (міжконтинентальна балістична ракета), кілька років стояв на бойовому чергуванні. По закінченні «холодної війни» розробки припинилися. А сьогодні Китай випередив всіх.

Своїми випробуваннями китайці втерли носа американцям. Як свідчить досвід останніх війн, американські війська суттєво залежать від супутників зв'язку, керування, навігації, розвідки та наведення високоточної зброї. Таким чином, втративши супутники, США втрачає можливість вести свою високотехнологічну війну. І коли китайці приєднають Тайвань, а це може статися за 2-3 роки, американці не зможуть взяти участь у цьому конфлікті.

Це не перший випадок, коли Китай демонструє свою силу Сполученим Штатам. Минулої осені китайці вже засліпили лазером один із американських супутників.

Абсолютної переваги КНР досягла у класі важких винищувачів і винищувачів-бомбардувальників: більш ніж 300 J-11/12 (Су-27/30) протистоять лише легкі винищувачі F-16, «Міраж-2000» і «Цзинго» ВПС Тайваню (всього не набагато більше 300). При цьому, Китай має свої сучасні легкі винищувачі J-10 і нові модифікації більш старих винищувачів J-7 і J-8 (усього до 1000 машин). Значна перевага досягнута Китаєм по сучасним дизельним підводним човнам (12 проти 2), Тайвань наразі не має аналогів китайських есмінців російського виробництва проекту 956 і засобів захисту від протикорабельних ракет «Москіт», якими вони озброєні. Різко зросли десантні можливості НОАК (як на море, так і в повітрі).

За повідомленням щотижневика Jane’s Defence Weekly, у Китаї прискореними темпами ведуться роботи зі створення протикорабельних балістичних ракет із системою самонаведення на кінцевій ділянці траєкторії. Вони розробляються на базі балістичних ракет DF-15 (CSS-6) з дальністю стрільби до 600 км і DF-21 (CSS-5) з дальністю стрільби 2150 – 2500 км. Очікується, що перші такі ракети можуть з'явитися на озброєнні Народно-визвольної армії Китаю в 2009 році.
Має місце тенденція до подальшого зростання переваги ВПС і ВМС Китаю над ВПС і ВМС Тайваню, оскільки Китай закуповує й виробляє техніку більш швидкими темпами, ніж Тайвань. Тому можливість відбити удар з материка без допомоги США для Тайваню стає дедалі проблематичнішою. Тим більше, що Вашингтон не готовий надати острову військову допомогу. У випадку вторгнення Китаю, капітуляція Тайваню практично неминуча ще до того, як острів потерпить реальну військову поразку.

Показовим є той факт, що Китай навесні 2002 р. (менше ніж через рік після одержання права на проведення Олімпійських ігор у Пекіні) замовив у Росії 8 новітніх підводних човнів проекту 636 з умовою їхньої поставки до 2007 р. Для виконання цього замовлення довелося задіяти відразу 3 суднобудівні заводи (у Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді й Северодвінському). Такий поспіх не має аналогів у практиці військово-технічного співробітництва РФ і КНР, та й взагалі в сучасній торгівлі зброєю. Це однозначно свідчить про те, що Пекін планує бойове застосування своїх ВМС наприкінці поточного десятиліття, причому, головною ударною силою стане підводний флот (він буде застосовуватися для блокади Тайваню, боротьби із ВМС Тайваню та, при необхідності, США).

Як повідомляє журнал Kanwa News, у Китаї тривають випробування головного дизель-електричного підводного човна типу 041 (Yuan - по класифікації, прийнятій на Заході). Спуск її на воду торік на верфі в Юхані викликав переполох у Сполучених Штатах.

На додаток до підводних човнів минулого року Китай замовив одразу 34 транспортні літака Мул-76, що повинно було значно підвищити десантні можливості країни.

Один з танків типу 98, що випускається корпорацією China North Industries Corporation для Народно-визвольної армії Китаю, оснащений новим 140-мм снарядом, здатним пробивати лобову броню всіх існуючих танків на дистанції 2000 метрів. Стандартний танк типу 89 має бойову вагу в 31 тонну. Його нова модифікація стала важчою до 50 тонн. Екіпаж – 4 чоловік. Машина оснащена дизелем потужністю 560 к/с, що дозволяє розвивати швидкість по шосе до 55 км/ч. Запас ходу – 450 км. Танк оснащений сучасними засобами виявлення й прицілювання.

Китай загрожує не тільки Тайваню та Сполученим Штатам, але й Російській Федерації. У вересні 2006р. ця країна провела безпрецедентні за своїм масштабом військові навчання. Участь у них взяли Шепянський та Пекінський військові округи — два найліпші округи із сімох. Навчання відбувалися на кордоні з Росією. У ході навчань, Шепянський ВО виконав марш-кидок на відстань 1000 км на територію Пекінського ВО. Там і відбулися навчальні бої з частинами цього округу. Мета навчань – набуття навичок маневрування армійськими з'єднаннями на далекій відстані від місця базування.

Такий сценарій — можна з великою ймовірністю трактувати як приготування до війни із РФ. І відпрацьовується тут не оборона, а саме напад. Слід зазначити, що відпрацьовувалися глибокі наступальні операції на суші, гірській та степовій місцевості, а їхніми об'єктами для КНР можуть бути тільки Казахстан та Росія. Рельєф місцевості, де проходять навчання, подібний забайкальському, а 1000 км — якраз відстань від російсько-китайського кордону по річці Аргунь до Байкалу.

Якщо одна країна має намір провести військові навчання на кордоні з іншою, вона повинна обов'язково про це попередити країну-сусіда. Хорошим тоном є запрошення представників сусідньої країни. Того разу Китай навіть не попередив РФ про навчання, а з останніх спільних російсько-китайських навчань, російські військові повідомили, що китайські офіцери ставилися до них надзвичайно зверхнє, майже презирливо.

Росія постійно афішує своє протистояння з НАТО, але навіщо альянсу нападати на Росію, самі росіяни пояснити не можуть. Набагато небезпечнішим за НАТО сьогодні є КНР.

Все зараз «братній» Китай потроху відбирає території в Росії. Два роки тому президент Путін підписав у Пекіні документи про передачу острова Тараборова та частини о. Великий Усурійський КНР (загальна площа відданих земель склала 337 квадратних кілометрів).

Із вищенаведеного, можна зробити висновок, що російські можновладці роздмухують скандал навколо Криму та ЧФ РФ, саме з метою відволікти увагу простих росіян від поразок російської політики щодо Китаю. Такою інформаційною «уткою» для Росії завжди було НАТО, потім з'явилася Чечня та Грузія. На черзі — дуже зручний та слабкий об'єкт — Україна-Крим. Проте справжній ворог — не спить.

 


Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати   


Читайте також:

- Азаров звинуватив учителів у тому, що вони виховують негідників
- Бий обох – рятуй Україну!
- Шок: анкети банкам потрібні більше за гроші
- Варфоломій I вступив на стежку війни з Московським патріархатом
- Суд над авторами другої яєчні перенесено
Повернутися назад
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100