БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Травень 2020 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 

09.02.2006 | Дмитро Корчинський
Наші завдання


Хотілося б змінити національний типаж. Закласти новий архетип. Приречені ті, хто береться змінити людину. Це шлях в нікуди. Хороша і ефективна політика – використовувати ту людину, яка є, використовувати природу людини. Якщо ти хочеш міняти природу людини – запасися терпінням на пару тисяч років. Успіх прийде до твоїх далеких нащадків, яких твоя ідеальна людина вже не буде задовольняти. Принаймні, перші християни хотіли змінювати природу людини, і, поки що ми спостерігаємо зміну природи християн.

Безумовно, людина змінюється. Але вона змінюється сама собою, як змінюються ландшафти, як змінюєтсья клімат. На це неможливо впливати – вона змінюється завжди в протилежному напрямку тому, в якому ти впливаєш. Проте я хочу всупереч можливості. Геть імовірність! Останні лицарі, які залишилися, - це лицарі абсурду. Борці зі здоровим глуздом.
Нам потрібні інші люди. Нам потрібно, щоб обличчя нації визначала інша публіка, не теперішня. Нам потрібно, щоб це була нахабна публіка, яка обтяжуватиме собою, яка псуватиме життя урядам, яка качатиме права. Ми повинні вимагати для себе виключного ставлення. Тому, що ми - виключення з правил.
У світі існують подвійні стандарти. І всі це знають. Що дозволено одним - зовсім не дозволено іншим. Що дозволено палестинцям – того не дозволено сербам. Це несправедливо. А в чому полягає справедливість? Зовсім не в уникненні подвійних стандартів. Справедливість полягає в тому, щоби впровадити потрійний стандарт. І щоб третім стандартом був український.
Є стандарт для американців. Суду з міжнародних злочинів у Страсбурзі підсудні всі, крім американців. Кажуть, в положенні Гаазького трибуналу так і зазначено. Тому, що американці не визнаються для себе цього суду. Якщо ми не будемо визнавати цього суду, то нас будуть бомбардувати. Американців не бомбардують тому, що в них така природа і з цим нічого не вдієш.
Мають бути потрійні стандарти. Ми повинні вимагати для себе виключного положення за кордоном і тут. Будь-який прикордонник країн Євросоюзу чи Сполучених Штатів, чи будь-який інший, коли бере український паспорт, повинен ставати струнко. Він повинен пропускати просто автоматично. Будь-який уряд, приймаючи українського громадянина повинен знати, що прийняв собі велику халепу, але з цим нічого не зробиш - так йому вже не поталанило. Весь світ повинен знати, що існує така Україна, і третій стандарт: до цих людей потрібно ставитися, як до Армагеддону. Фаталістично.
І це неможливо зробити через державні зусилля. Тому що ми живемо в час, коли державного суверенітету не існує. Існує міжнародний бюрократичний інтернаціонал. І неможливо здійснити нічого великого бюрократичними способами – через зусилля чиновників. Тому, що існує одна нація чиновників у світі - у Брюсселі, у Вашингтоні, Києві, Москві, Іраку і Белграді. І вони діють за однаковим стандартом. Американці поставили себе всупереч власній бюрократії. Як свого часу британці збудували імперію всупереч британській бюрократії. Бюрократія заважала будувати імперію. Все, що може бути створено – має бути створено всупереч національній бюрократії, оонівській бюрократії та бюрократії Євросоюзу. Чиновник Євросоюзу справді має вороже ставлення до України. До алжирців, до тунісців, до палестинців, до китайців, до японців є в десять разів краще ставлення, ніж до нас. Перед ними запобігають, зрештою. Перед нами – ні. Перед ними є комплекс провини. Перед нами – ні. Їм багато що дозволено. Нам – ні. До нас прискіпуються. Таке саме ставлення, яке має чиновник Євросоюзу, таке саме ставлення має і чиновник жеку у Києві. Вони однакові. Тому, що це система, яка функціонує гармонійно. Наш світ достатньо уніфікований, гармонізований і впорядкований. І це означає, що в першу чергу гармонізований і впорядкований бюрократичний апарат – способи управління. Типаж чиновника – один. Чиновник київського управління комунального транспорту цілком міг би бути брюсельським. Якби якось прихитрився вивчити французьку.
До будь-якої країни приїзжай, як султан. Особливо до своєї. Потрібно качати права.
Ми повинні знати, що власник посвідчення БРАТСТВА має в міліон раз більше прав, ніж громадянин Сполучених Штатів.
Таким чином себе треба ставити. Власне, у цій постанові і полягає все політичне завдання. Все інше – вторинне і неважливе. Політика змінюється. З часом змінюються економічні програми. Все минає: устрій, конституції... Конституція може бути залізобетонна і триматися тисячу років. Або її можна змінювати раз на півроку, - не це важливо. Потрібно побудувати організм – нову націю, яка буде поводити себе, як нам це цікаво. А нам цікаво, щоб це було круто. Треба впровадити український стандарт. Усі політичні та економічні питання другорядні.
Вас цікавлять кольори цукерок, які буде випускати фабрика імені Карла Маркса через десять років? Не цікавлять. А чому нас цікавить, яка тоді буде конституція, спосіб державного управління, яка буде економіка? Якась буде – хай бухгалтери займаються економікою. Усе якось постане. У цьому не може бути жодних сумнівів. Завжди будуть можливості обходити міжнародні правила торгівлі. Або використовувати їх. Чи можна робити ставку на інформаційне суспільство, і в цьому випередити Євразію. А можна робити ставку на наркоту. А можна на хайтек. Але всі ці другорядні речі почнуть працювати і грати тільки в одному випадку: тоді, коли ми забезпечимо просту психологію, яку можна сформулювати у двох словах. Нам потрібна нація буйних. Нам потрібно перетворити отару на зграю, наскільки б це не було важко. А зробити це можна тільки в один спосіб – зібратися разом і нападати.
Коли перша українська національна група, прибувши десь у Мексику, на Кубу, на Близький Схід, у Сполучені Штати, раптом почне діяти по нашому,- от тоді ми зможемо сказати: все, наша революція вдалася. Коли наші хлопці витіснять колумбійців з наркоторгівлі – ми скажемо: наша революція вдалася. Коли наші хлопців витіснять євреїв із стоматологічного бізнесу на Брайтоні – все, наша революція вдалася. Коли наші хлопці створять колонію десь у Центральній Африці, заберуть у місцевого населення землю і почнуть всіх ображати, погано себе поводити і майструвати атомну бомбу в автомобільній майстерні – тоді наша революція вдалася. І хай вони зараз будуть хулігани, злочинці, і хай вони сморкаються в занавєски. Їхні діти будуть розвивати науку і високі технології. Але вони будуть робити це ефективно.
У цьому весь секрет. Зібрати групу, банду, філософський гурток, гурток хорового співу – все що завгодно; як би ми не назвали БРАТСТВО, яку функцію воно б не виконувало, завдання – постійно отруювати життя начальству. Вимагати всього і негайно.
А співвітчизник, замість качати права, іде працювати. Це дуже добре, що ми маємо працездатних людей. Але у світі (це стосується і націй, і людей) краще живуть не ті, хто більше і краще працює, а ті, хто нахабніші. У нашого народу є працездатність і є таланти. У нас нема одного – оцієї емігрантської здатності. Коли наші люди опиняються за кордоном, вони одразу кидаються мити посуд у мексиканських їдальнях. Вони ніколи не прагнуть цю їдальню забрати.
Але вже існує БРАТСТВО, а в нього є великі плани на мексиканську їдальню. Ховайтеся!..


Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати   

Новини за темою:

- Вашу руку, пан Корчинський!
- БРАТСТВО FOREVER!
- Зареєстровано партію БРАТСТВО!
- Позиція Дмитра Корчинського
- МАНІФЕСТ ПРАВОСЛАВНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ
- Іти за вірою
- Про смирення
- Інакше
- Засади БРАТСТВА
- Бути християнином

Читайте також:

- 30 варіацій
- Вона сидить і він не гнеться
- Малятам про звіряток
- “Інший погляд“ 26.09
- Букет Табачника
Повернутися назад
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100