БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Травень 2020 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 

09.02.2006 | bratstvo
Наполегливо вчитися у татар


Днями мені довелося спілкуватися з нашими братами кримськими татарами, членами Меджлісу. При ввімкнених телекамерах. Я запитав прямо: хлопці, якщо уряд винесе рішення, а Меджліс винесе протилежне, - чиє рішення ви будете виконувати? - Звичайно, Меджлісу, - сказали кримські татари. Вони не посоромилися визнати це в ефірі.

Меджліс кримсько-татарського народу - нелегалізована, незареєстрована, ніким не визнана організація. Здається, навіть і не робила спроб якимось чином зареєструватися. Це не тільки не орган влади, це навіть не громадська організація в юридичному сенсі. Але для них, для цих двохсот тисяч чоловік, безперечним є те, що Меджліс - найвища інстанція в усіх питаннях. Вище, ніж українські органи влади в Криму, вище, ніж українські органи влади в Києві і вище, ніж ООН, ОБСЄ і НАТО. Є Меджліс, а все інше - окупаційні органи влади, з якими так чи інакше доводиться рахуватися, але про те, щоб слухатися їх, - не може бути й мови.
Так ставлять питання кримські татари. Що вони мають в результаті? Українські органи влади в Криму і українські органи влади у Києві, починаючи від Президента і закінчуючи головою якоїсь там Ялтинської адміністрації, змушені рахуватися з їхнім Меджлісом. Вести з ним переговори, ніби він юридично існує. Іти на поступки цьому Меджлісу. Сьогодні в Україні вони мають виключне положення, значно вигідніше, ніж будь-яка інша етнічна чи релігійна група в Україні. Хоча кримські татари - меншість навіть у Криму. Їхній приклад доводить, що це ефективний спосіб поведінки.
Ми з вами довіряємо місцевим органам влади? Гадаю, ні. Ми віримо, що в найближчі десять років влада в районі, місті, області, в державі стане прийнятною? Гадаю, ні. Принаймні, я очікую покращення влади з 1986 року. От почалася перебудова, і нам казали, що тепер все буде по-новому. Вибори у Верховну Раду Радянського Союзу. Ми чекаємо. А влада не кращає. Потім 1991 рік, ГКЧП. Але і ГКЧП все ще не наша влада. Потім валиться Радянський Союз і обирається Верховна Рада України. Але і це іще не наша влада! Потім одні вибори - це не наша влада, другі вибори - не наша влада, треті вибори - знову не наша влада. На відміну від молоді, я чую розмови про те, що наступна влада буде краща, ніж попередня, уже вісімнадцять років. І я підозрюю, що наступні вісімнадцять мені будуть розповідати те саме. Це індукція. Якщо вісімнадцять років я сиджу біля вікна, і бачу, що пройшов один негр, пройшов другий негр, третій і четвертий, і всі роки проходять одні негри, - то швидше за все, я в Африці. Якщо я вісімнадцять років бачу, що влада не кращає, то швидше за все, я в Україні триста років. Влада змінюється, але не міняється її ставлення до нас.
Тому кримські татари, побувши в Україні, на відміну від нас не все життя, а десять років (повертатися сюди вони почали на початку 90-х), вирішили не чекати вісімнадцять років. Їм не потрібно було все життя, аби зорієнтуватися. Вони приїхали сюди, подивилися і через тиждень зрозуміли - краще не буде. Треба собі створювати Меджліс, збиватися в орду і вирішувати свої питання самотужки. І сьогодні вони не тільки вирішують свої питання самостійно, вони мають привілеї у порівнянні з усіма жителями Криму і України. І сьогодні вони, не криючись, ставлять питання про кримсько-татарську державність. На якій території? - питаю я. – На території Кримського ханства. Ви думаєте, що це Бахчисарайський район? Територія Кримського ханства - це півострів Крим, майже вся Херсонська область, значна частина Одеської області, частина Запорізької і Дніпропетровської області - це великі території! І я побоююсь, що це питання вони будуть ставити достатньо авторитетно. Тому, що вони орієнтуються швидше, ніж ми.
Коли українці укладали угоди з кримськими татарами (наприклад, Богдан Хмельницький), за ці угоди завжди треба було платити. Платили, як правило, ясиром. Давали можливість уводити в полон здорових чоловіків, красивих жінок і маленьких дітей. Сьогодні за лояльність кримських татар Українська держава знову ж-таки платить. Кажуть, що скнара платить двічі. А слабкий платить весь час. І ми з вами сьогодні слабкі. І ми маємо платити кримським татарам за те, що вони нас ощасливили і повернулися в Крим.
Я запитую себе: якщо ці люди приїхали, одразу зорієнтувалися і вже вимагають платні, то чим ми гірші? Ми що, не можемо створити і собі Меджлісу? Чим ми гірші за кримських татар? Чим БРАТСТВО не Меджліс? Чому, якщо ми вже здатні були об’єднатися в БРАТСТВО, ми не можемо таким самим чином ставити питання? Де наша доля, де наша земля, де наші права? І ми поставимо ці питання! Начальники зобов’язані домовлятися з БРАТСТВОМ. Ви, начальники, повинні рахуватися з БРАТСТВОМ у Києві не менше, ніж ви рахуєтеся з Меджлісом у Криму. Ми не гірші за кримських татар; а це означає, що БРАТСТВО не гірше Меджлісу, БРАТСТВО значить більше, ніж всі меджліси світу разом узяті. І це означає, що у нас не вистачає однієї речі - ми все ще не вважаємо себе чимось окремим.
У татар одна перевага: вони зрозуміли для себе, що вони не українці. Вони сказали: ми - інші, а відповідно ми маємо більші права. Інші мають більше прав. Я, наприклад, інший. І вважаю, що БРАТСТВО не схоже на тих людей, яких задовольняє теперішній стан речей. Я вважаю, що ми настільки інші, що так само можемо претендувати на свій окремий статус і на свої окремі блага. Тим більше, що ми, на відміну від кримських татар, коли говоримо про блага, не говоримо про все. Що ви візьміть і нам все отут-от віддайте, як уже ставить питання Меджліс. Коли ми говоримо про блага, означає: ставтеся до нас як до людей. Не треба плювати нам в душу, і ви повинні зрозуміти: нас тут цілком достатньо для того, щоб ви, начальники, мали б ставитися до нас принаймні, як до рівних. Прийде час, і я впевнений, що нами будуть поставлені і більш гострі питання. Але сьогодні я все ще ловлю себе на думці, що я такий самий, як і всі, і маю таке саме безправ’я, як і всі. Але у мене є брати, у мене є товариші, і ці люди вже довели свою сміливість. Вони довели, що можуть поводити себе не так. Ми довели, що можемо псувати життя начальству.
П’ятдесят мільйонів українців не можуть примусити з собою рахуватися, а кілька десятків братчиків - можуть. Наш друг і брат Сорос впливає на політику багатьох держав. Перед ним запобігають. Перед ним запобігає прем’єр-міністр України, вся опозиція, з ним зустрічається Президент. Хто такий Сорос? Він - спекулянт! Спекулянт приїжджає в Україну і має можливість повчати наших начальників, нашого Президента, яким чином йому вести політику, як додержуватися прав людини. І той це вислуховує! Це показують по телевізору, і це вважається за нормальне. Тобто, це потужна фігура. Але наші хлопці і дівчата можуть піти і облити Сороса майонезом. І Сорос змушений реагувати на це. На Сороса змушені реагувати начальники, а Сорос змушений реагувати на НАС! Безумовно, ми не зламаємо цю політику. Це не є сильний удар по транснаціональних економічних структурах. Це не є навіть удар у бік української влади чи опозиції. Але, принаймні, ми вже здатні змусити вислухати себе, зреагувати на себе, прийняти до відома нашу позицію найсильніших людей цього світу. І для цього потрібно дві банки майонезу, як з’ясувалося. І трохи мужності.
Ми – інші! П’ятдесят мільйонів - недостатньо, щоб їх брали до уваги, а п’ятдесят чоловік - достатньо.
Уже довгий час мер Києва не може ввести нові тарифи на транспорт. Як з’ясовується, ще рік тому Мінюст уже був погодив йому збільшення на 10 копійок тарифів. Тоді це рішення не було введене тому, що Омельченко хитався і вирішив не дратувати киян зайвий раз. Рік тому у Мінюсту не було проблем. Сказав би Омельченко, що хоче підвищити на 10 гривень - затвердили б йому і це. Мінюст не затверджує йому тарифи тільки тому, що існуємо ми - БРАТСТВО. Тільки тому, що ми активно почали цю компанію і в нас вистачило клепки почати її політично вірно. Настільки, що тепер вже всім вигідно боротися з тарифами. Але ми це почали, і в нас є прямі свідчення, що якби не ми, - були б ці тарифи давно підвищені, і Мінюст не вагаючись підписав би це.
Ми - інші! Три мільйони киян - недостатньо для того, щоб з ними рахувався цілий Омельченко, але тридцять чоловік - достатньо.
Це означає, що до БРАТСТВА ми маємо ставитися, як до справжнього органу влади. Як татари ставляться до Меджлісу. Як до своєї країни. Я мешкаю в країні, яка називається БРАТСТВО, і запрошую всіх переселитися в цю країну. Я належу до народу, який називається БРАТСТВО, і запрошую всіх приєднатися до цього народу. Я належу до конфесії, яка називається БРАТСТВО, і пропоную всім сповідати Всевишнього в межах цієї конфесії. І я глибоко переконаний в тому, що це ефективно. Ми в Києві є тим, чим є Меджліс у Криму. І ми конкуруємо. І ми маємо швидше стати справжньою, всіма визнаною владою в Києві, ніж Меджліс стане такою владою в Криму. Тому, що ми втратимо Крим, південь України, Київ і все інше, - все те, чого ми ще не маємо. Але на що претендуємо.
Я думаю, що в нас незабаром виникне БРАТСТВО в Криму, і тоді ми подивимося, хто кому там буде Меджліс.


Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати   

Новини за темою:

- Украинские националисты готовятся к партизанской войне в Крыму
- Командно-штабні навчання „Протидія військовій агресії РФ”. Фото. Відео
- Підготовка до війни в Криму
- Проти БРАТСТВА порушено кримінальну справу

Читайте також:

- 30 варіацій
- Вона сидить і він не гнеться
- Малятам про звіряток
- “Інший погляд“ 26.09
- Букет Табачника
Повернутися назад
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100