БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Травень 2020 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 

09.02.2006 | Дмитро Корчинський
Іти за вірою


Наші далекі предки у ХІІІ столітті тут у Києві вели непримиренну боротьбу за добробут проти свавілля князівської адміністрації. За цілком зрозумілі речі, за які й пасправді потрібно було воювати: за чистоту вулиць, за те, щоб добре був проведений водопровід, за те, щоб не крали намісники, за зменшення комунальних платежів. А потім прийшли татари і все спалили. І все, що здавалося таким важливим, - перестало існувати фізично.

Ми знаходимося у подібній ситуації сьогодні. Ми боремося за речі, які зникнуть. Ми боремося проти негараздів, які незабаром згорять.
Всі наші дріб’язкові проблеми, імена, які нас оточують, політики, усі ці симпатичні і несимпатичні люди, все, про що мислимо щодня, що бачимо по телевізору - все згорить. І на згарище прийдуть зовсім інші люди, проблеми і сюжети, до яких ми, як завжди, будемо не готові. Чи то буде ісламська навала, яка сьогодні здається малоймовірною, не дивлячись на те, що ми в Україні маємо 2 млн мирних симпатичних мусульман, котрі ще не знають, що вони є потенційними ваххабітами, і яким потрібен невеличкий детонатор у кілька десятків чоловік. Кілька ідей, кілька текстів – і все це вибухне. А можливо, це буде що-небудь інше – те, чим ми сьогодні легковажимо. І гостре усвідомлення того, що уже буквально завтра нам доведеться зіткнутися з небаченим і настільки сильним, що воно здатне буде розчавити нас, - не повинно нас деморалізувати. Воно повинно загострити наш зір.
Всі все роблять однаково. Відрізняююся лише спонукаючі мотиви. Протягом усієї історії – люди сідали на коней, брали зброю в руки, збивалися в армії і їздили воювати. Але ті хто в 1793 році сідали на коней - мали нові спонукаючі мотиви, прапор, і гасла. І, саме ці дріб’язки – колір прапора і кілька слів гасел – змінили світ.
Христос, коли ходив по землі, робив рівно те саме, що робили тисячі різноманітних вчителів і проповідників до нього. Але виявилося, що присутність Духу, який іноді так важко буває помітити і так важко виділити, саме цей Дух із цих звичайних вчинків і слів зробив найбільше чудо, - християнство.
Ми прагнемо нового, небаченого і нечуваного, але говоримо слова, які майже не будуть відрізнятися від тих, які говорили до нас і які говорять інші; так само ходимо з одного кінця Києва в інший. Так само стаємо біля чиїхось дверей і стукаємо, поки не відчинять, так само просимо, допоки не дадуть. І так само б’ємо, як били до нас і стріляємо, як стріляли до нас. І молимося тими самими словами, якими моляться уже дві тисячі років. І ми можемо зробити небачені і нечувані речі тільки в тому випадку, якщо роблячи те саме, молитися будемо про інше.
Що МИ маємо пропагувати – постійно питають. Що ми можемо пропагувати, крім Ісуса Христа? Що ми в такому випадку говоримо нового? Нічого нового, але... все нове. Тому що коли ВОНИ говорять „Ісус Христос” – це не значить абсолютно нічого. ВОНИ уявляють собі занудні абстракції. Коли вони приймають Тіло Господнє під час причастя, то хочуть, щоб воно було солодке і не застрявало в зубах.
Ми говоримо значно більш категоричні речі, ніж ВОНИ. Бо ми говоримо про себе.
Свого часу в Польші була створена профспілка „Солідарність”. У назві утримувалася вся програма і вся суть діяльності. Ми проти режиму і за солідарність, – сказали ці люди, бо насильству держави можна протиставити тільки солідарність. Вони дуже швидко повалили режим, між іншим.
Коли агітував Мухаммад, він агітував за себе. За те, що Бог один і я його пророк. Ви маєте вірити, що я Його пророк, казав він тим людям, які ні у що вірити не хотіли. Чому вони пішли за ним? Чому люди пішли за Солідар-ністю? Чому люди завжди ішли за тими, хто пропагував СЕБЕ, хто пропагував СВОЄ ім’я?
Ті хто йшли за соціалізмом, найчастіше не читали Маркса. І всі реворюційні марксисти, які зробили жовтневу революцію, озброєні робітники і матроси не знали, що таке соціалізм. Вони ішли за СЛОВОМ. Ішли за словом, бо бачили перед собою кілька десятків людей, які вірили в це слово понад усе. Імена, а не назви. Вони хо-тіли просто іти за вірою, за здатністю цих кількох десятків людей вірити. Тому що людина хоче вірити. І людина, яким би скептиком вона не була, хоче знати, що поряд є люди, які вірять. На відміну від нього, на відміну від нас усіх, таких розумних і таких скептиків. Вона відчуває голод.
Серце, яке не вірить - все одно, що шлунок, який не перетравлює. Сердце голодне.
Ми можемо запропонувати цьому світові тільки віру. За що ми маємо боротися? За БРАТСТВО. Де вихід? У БРАТСТВІ. Яка мета? БРАТСТВО і царство Небесне, так як його розуміє БРАТСТВО. У нас більше нічого немає нового. Христос говорив про Царство Небесне і люди пішли на мученицьку смерть заради Царства Небесного, про яке не мали жодного уявлення. Ніде не написано, як там насправді.
Яка географія Царства Небесного? Що там взагалі відбувається? Віра – це основне. Не у що вірити, а просто інтенсивність віри.
Я не знаю, що там. Я не знаю, до чого приведе БРАТСТВО. Я не знаю, які загрози насправді прийдуть найближчим часом і проти чого ми будемо боротися. Я знаю тільки те, що причиною, кінцем, наріжним каменем сьогодні є тільки БРАТСТВО. І його уявлення про кадрову політику Архангела Михаїла. Для всього світу в найближчі сто років. Починаючи із завтрашнього дня.
І ми будемо робити оці звичайні речі, які багато разів робили до нас, але з новою вірою ( а нове для нас – тільки братство, все інше старе. І все вже було старим в часи Ісуса Христа. Він нічого нового не сказав, крім того, що Він є Двері, і в Царство Небесне можна увійти тільки через Нього). Усе нове, що сказано в Євангелії – це слова Ісуса Христа про самого себе. Він просто пропонував людям Себе і Царство Небесне, про яке кожен мав здогадуватися сам (в міру власної зіпсованості).
Ми маємо наслідувати Христа. Не тільки тому, що це добре, а тому, що у нас немає іншого виходу. Ми не придумаємо нічого нового. Ми віримо в БРАТСТВО, яке є сьогодні підніжжям Ісуса Христа. Більше нічого ексклюзивного. Нічого нового, що могло б дратувати людей, звертати їхню увагу. І коли ми це говоримо, усі одномірні, навіть не усвідомлюючи цього, відчувають: так, воно гряде. Скоро буде абзац усім. І якщо це відчувають одномірні, якщо „овочі” реагують на це світло, коли у нас віра ще доволі слабка, то як ми самі маємо до цього ставитися? Мені дивно, що багато з нас все ще проявляють дурнуватий, непотрібний і шкідливий скептицизм щодо наших близьких перспектив.
Ми вже згадували сьогодні більшовиків, які боролися не проти царизму. Вони боролися проти тимчасового уряду. Як і нам, мабуть доведеться, у перший раз серйозно виступити не стільки проти режиму, скільки проти тих, хто прийде йому на зміну. У нас були великі попередники, які стикалися з тими самими проблемами, з якими стикаємося ми. І ті люди, які робили революцію, і ті люди, які протистояли цій революції, і ті люди, які в 30-х і 40-х роках молилися і стріляли на західній Україні. Молитися і стріляти, стріляти і молитися нам іще доведеться дуже багато. І я сподіваюся, що все ж-таки молитися більше, ніж стріляти. І ті люди, які повставали у пізніші роки. Усіх цих людей ми повинні згадувати. Тіла їх лежать у землі, але душі – у Царстві Небесному, очікують нас. І ми туди зможемо увійти тільки в тому випадку, якщо будемо у чомусь крутіші за них. Тому що менш крутих у Царство Небесне вже не беруть. Там забагато народу. Забагато людей, котрі виявляли чудеса мужності. Забагато людей, котрі виявляли чудеса віри. Тому не потрібні повторення. Потрібні лише ті люди, які увійдуть в історію. Тільки ті люди, які зможуть „переплюнути” попередників.
Ми, згадуємо наших попередників – через молитву за них. І я хочу звернути увагу, особливо наших братів, про те, що ми в цьому плані сильно не доганяємо. Молитися важливіше, ніж стріляти. Спонукаючі мотиви значно важливіші зі технічні навички. алібан створили люди, які значно більше молилися, ніж стріляли. І вивчення сур із Корану та регулярне творення намазу було потрібніше і корисніше з військової точки зору, ніж уміння корегувати мінометний вогонь.
І свого часу християни перемогли взагалі-то майже без пострілів.
І коли мусульмани почали діяти, багато народу було покрутіше за них, які мали довші мечі і були сміливіші Перемагали не мечі, а намаз пять разів на день.
Давайте будемо вірити хоча б як наші брати мусульмани. Віра не може бути запрошенням до сну.
Ми з вами досі не перемогли тому, не вміємо помолитися. Про дорогу, про перемогу і про успіх. Якщо ми не вміємо молитися про перемогу, не буде ніякої перемоги. І мусульмани, і ліві терористи у 60-х роках починали одночасно. Про лівих у Європі вже всі забули. А мусульманська революція живе, процвітає і незабаром переможе. У тому випадку, якщо ми не розгорнемо революцію християнську. Християнська революція означає те, що ми будемо добрими християнами, ліпшіми, ніж вони є мусульманами.
ХХІ століття будуть творити релігії, попри технології. Якщо хтось думає, що просто, надувши щоки і розпустивши соплі пузирем ми чогось досягнем – він помиляється. Нічого не досягнем. Бог досягає. Ми можемо бути лише хорошим знаряддям. А для цього доведеться бути добрими християнами. На повному серйозі молитися. Молитися і стріляти. Стріляти і молитися.
Людина має поставити себе. Поставити себе важливіше, ніж політикувати. Бо політика найчастіше – це форма компенсації. Тут ти лох лохом, а потім вийшов на майдан і відчув себе людиною хвилин на п’ятнадцять, а потім повернувся – і ти знову лох, у себе у вузі, на роботі, чи вдома.
Сміливістю, честю можна так само заражати, як і зневірою і безчестям. Ми можемо заразити це суспільство своїми поняттями і своїм духом, Святим Духом. Коли кожен з нас здатен буде поставити себе у вузах, на підприємствах, на базарах, - нам все одно, як зватимуть президента. Він не буде нічого значити у цій країні. МИ будемо все значити.


Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати   

Новини за темою:

- Вашу руку, пан Корчинський!
- Історія одного християнина
- БРАТСТВО FOREVER!
- Зареєстровано партію БРАТСТВО!
- Позиція Дмитра Корчинського
- МАНІФЕСТ ПРАВОСЛАВНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ
- Правильні рефлекси
- Про смирення
- Наші завдання
- Засади БРАТСТВА

Читайте також:

- 30 варіацій
- Вона сидить і він не гнеться
- Малятам про звіряток
- “Інший погляд“ 26.09
- Букет Табачника
Повернутися назад
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100