БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Травень 2020 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 

09.02.2006 | Дмитро Корчинський
Справжні Християни


Наш план дуже простий: накопичити у Києві хоча б невеличку християнську спільноту. Тількино тут постане християнська спільнота у кілька тисяч чоловік, ця країна миттєво зміниться. Ми її просто не впізнаємо.Зміняться полі-тичні розклади, зміняться настрої людей і навіть погода.Це абсолютно очевидно.
Якщо тут набереться кілька тисяч справжніх Християн, які солідарні і поводитимуть себе як належить Християнам, то всім іншим тут буде мало місця, їм доведеться пристосовуватися під нас.

Уявімо собі, що у Києві раптом з’явилося 10 тис. чеченів. От взяли їх, кого там ще не достріляли, кого не виловили, не затравили собаками, і примістили у столиці, дали кілька тижнів прижитися. Одразу багато що змінилося б. Багато людей почали б відчувати, що життя стало веселішим і якось потрібно визначатися стосовно наших нових братів.
Уявімо собі, що тут з’явилося десяток тисяч справжніх американців. Якимсь дивом архангел Гавриїл їх переносить сюди, і вони починають тут робити те саме, що вони роблять у себе на Уол Стріт. Поза сумнівами, під їх контролем дуже швидко опинився б уряд, помінялася б економіка, політика, змінився б стиль життя, стереотипи мислення, поведінки, сприйняття. Все було б інакше. Всім іншим довелось би лягти під них або розступитися.
Якби тут з’явилося кілька тисяч справжніх Християн… Але проблема у тому, що таких тут майже немає. Тобто, людей, які допускають присутність Всевишнього, багато. Є безліч людей, які миряться з існуванням Ісуса Христа, які вважають, що час од часу треба зайти до церкви і недбало перехреститися, що треба попоститися, поцілуватися на Великдень. Бо ми, все-таки, чимось відрізняємось від, скажімо, афганців, чи пакистанців. Але, насправді, ці люди ніякі не Християни. Навіть професійні Християни – священнослужителі, у більшості теж не є Християнами.
Людей, які по-справжньому вірять в живого Ісуса Христа, такого, яким він був, такого яким він є на сторінках Євангелія і в Християнській традиції, - таких людей обмаль. Натомість, тих, які вірять в “плюшевого” Ісуса Христа, в такого собі “м’якого” Христа, який є зовсім безпечним, на якому можна лягти і добре виспатися, яким можна накритися, Ісуса Христа, який є гарним доповненням до аспірину, Ісуса Христа, який нічого особливого не вимагає, який дарує спокій і нічим не загрожує – таких хоч відбавляй.
А насправді Ісус Христос- це абсолютна сила. Наш Християнський Бог це абсолютна особистість і абсолютна сила, і саме тому він надзвичайно небезпечний для тих людей, які його торкаються. Для всіх людей взагалі, але в першу чергу для тих, хто має з ним стосунки.
Як казав один блюзнір, якщо ви бесідуєте з Богом це молитва, якщо Бог бесідує з вами це - шизофренія. Це справді загрожує шизофренією, це загрожує цілою купою різноманітних неприємностей. А головне те, що Бог– живий, він справді існує.
Уявіть собі, що ви сьогодні приходите додому з проповіді і засинаєте, як завжди. І ось уві сні вам являється Богородиця. І Богородиця каже вам, людині, яка ніби вважає себе Християнином: «Знаєш що, рідний, я так вважаю, що у тебе має бути місія в цьому світі. І через цю місію ти спасешся. Так от: завтра ти маєш продати все, що маєш, розпихати «по дешевке» всі свої шмотки і, на зібрані кошти, поїхати назавжди в місто Суми, почати проповідувати в ім’я Ісуса Христа, в ім’я моє, і збирати Хрестовий похід на Воронеж…»
Ти прокинешся і напевне подумаєш: «Що я такого з’їв?» А якби ти був справжній Християнин, це приголомшило б тебе. Ти подумав би, що це дуже важливий знак. А так ти подумаєш, що це уже, можливо, “шизуха” підкрадається. В ліпшому випадку ти підеш по психоаналітика чи будеш гортати сонник - щоб це могло означати, таке явлення і така бесіда. Бо насправді - ти ніякий не Християнин.
Ти подумаєш, а може це Диявол в обличчі Богородиці до мене явився, і нашіптує мені такі от неприємні речі? Але ж вона справді явилася! Вона не просила тебе розтлівати малолітніх. Вона не просила тебе іти на базар і красти пиріжки. Вона просто сказала зробити те, про що ти і так здогадувався. Адже десь глибоко в душі ти знаєш – не маючи місії, ти не побачиш Царства Небесного.
Якщо ти не поїдеш звідси, не вирвешся з рутинного потоку життя, не будеш збирати Хрестовий похід куди завгодно, не переповниш свого земного життя, то дуля тобі буде у житті вічному. І десь глибоко у підсвідомості, як би ти не кепкував над собою, як би ти не блюзнірствував, ти підозрюєш, що насправді ти - лайно.
Ти нікуди не поїдеш, не будеш збирати Хрестовий похід саме тому, що ти ніякий не Християнин. Тому, що тобі нудно читати євангеліє. А нудно тому, що ти його не боїшся. А коли б нас було 5 тисяч чоловік, які серйозно сприймають Матір Божу, місця мало було б всім.
В усі часи Християни - це була публіка, яка вимагала для себеабсолютно виключного місця.
Це були люди, які з самого початку претендували на вищу владу.
Ісус Христос з’являється у Палестині, в якій до нього було дуже багато Пророків. Навіть Іоанн Предтеча, один з найбільш поважних і, так би мовити, «просунутих» Пророків, діяв тут от, прямо зараз. А що робили Пророки в той момент? Вони продовжували і поглиблювали традицію. Іоанн Предтеча каже: «У нас є обмеження в їжі, у зв’язку з нашою вірою. Так от, я взагалі нічого не буду їсти. Буду харчуватися акридами і медом диких бджіл. Себто сараною, стрибунцями буду харчуватися. Ви кажете кашрут? А я взагалі нічого не їм. Не можна їсти риби без луски? А я ніякої риби не їм. Я заборону поглиблюю. Ви кажете, що потрібно поститися? Так от, я буду поститися завжди, кожну хвилину свого життя. Ви кажете, що потрібно молитися? Я буду молитися весь час - поки я думаю, до тих пір я молюсь».
Це поглиблення традиції, і він є поважна людина. Він є надзвичайно поважна людина, яка дозволяє собі на речі, неприпустимі щодо тамтешньої влади, але суспільство носить його на руках. І тут з’являється Ісус Христос, який претендує на виключне положення. Він каже, що все це не має жодного значення - ваш кашрут, ваші традиції, ваші обмеження в їжі, ваші уявлення про Бога. Ви, всі разом взяті, не так його уявляєте. Ви нічого не знаєте про Царство Небесне. Я один знаю.
З’являється людина (вони думають, що це всього лише людина), яка одразу претендує на виключне положення. «Я, - каже він, - знаю Істину»
Найкращі люди до Нього, найрозумніші люди в світі, найро зумніші люди з тих, що були після Нього, казали, що я знаю тільки те, що нічого не знаю. І в цьому була їхня істина. А він каже: «Ні, я знаю. Я сам є Істина. Я знаю, що таке Істина. І я можу транслювати вам Істину, я можу вам розказати, що таке Істина. Тобто, я претендую на виключне положення. Ось тут є царі, так я вищий, ніж царі. Я - двері, через які можна спастися. І інакше, ніж через мене, ніхто тут не спасеться!». Найвищий ступінь нахабства!
Не дивно, що публіка одразу швиденько зібралася і прибила його цвяшками до дерева. Саме з причини цієї претензії. В той час у Палестині було багато хуліганів, було безліч публіки, яка різала ножиками направо і наліво - вони називалися зелоти. Там було безліч божевільних проповідників, які претендували геть на все, і на те, що вони святіші за Папу Римського, чи що там у цих іудеїв заміняло тоді Папу Римського. Каламуті було скільки завгодно. І тут з’явилася людина, яка не збиралася розводити каламуть. Він просто претендував на абсолютне виключне становище.
І потім все, що відбувалося після нього - це претензії Християн на виключне становище. З’являються маленькі общини Християн і ними одра зу починають годувати диких звірів. За що? Надзвичайно терпимий і справедливий римський світ. Терпіли всіх. Терпіли культ Ізіди, терпіли культ Мітри, терпіли містерії, терпіли фалічні символи, якими були переповнені всі дороги на Апенінському півострові. Все терпіли, - будь-які бузувірства, будь-яку філософію, все що завгодно.«Божеволійте, скільки заманеться», - казало римське суспільство своїм громадянам. І тут з’являються Християни, яких ми сприймаємо як людей бідних, мирних, в цілому нещасних, які проповідують любов до ближнього, і ними починають годувати звірів. Причина одна - ця публіка відразу претендувала на виключне становище.
Церква визначала так: «Розумієте, от ви тут у нас король, тут вас всі слухаються, - але суть у тому, що королем ви можете стати тільки в тому випадку, якщо я вас миропомажу, якщо я здійсню обряд. Якщо я не здійсню обряд, ви не будете ніяким королем. Хто ви такий? Ви король? Ви феодал? Ви герой? Ви найголовніша людина в цьому суспільстві? Так ось, ваша основна функція - захист церкви. Спочатку Ви захищаєте церкву, потім Ви захищаєте сиріт і вдовиць, потім Ви захищаєте феодальні цінності, а вже потім ви можете робити все, що Вам заманеться. Яке б Ви не були собі «цабе», ваша основна функція захищати Церкву. Тому, що я над Вами, я над всім. І тільки Церква є тим, заради чого весь ваш світ існує.
А коли Ви захистили Церкву, заради неї підняли зброю, Ви потім обов‘язково маєте прийти до Церкви і покаятися в тому, що Ви зробили. І каятися, падати на коліна, обливатися слізьми за те, як Ви захищали Церкву.
Ви убили людину? Це - гріх. Людина піднімала руку на храм, - ви її вбили. Правильно зробили! Це ваша основна функція. Але ви здійснили страшний гріх. У тому випадку, якщо ви в Церкві будете добре молитися, можливо, вам коли-небудь буде прощення. І, можливо, також і для вас буде Царство Небесне.
Ви маєте каятися навіть за виконання своїх прямих функцій» - так себе ставила Церква перших християн у світі. І найдивовижніше те, що вона таки себе поставила. І вся публіка, яка була там досить буйна і всі про себе були надзвичайно високої думки, всі вони погодилися з цим.
Християни використовують Євангеліє як інструкцію, а не як таку річ, за допомогою якої можна швидше заснути, почитати сторінку на ніч і захропти собі спокійно. Християни там, де вони з’являються, претендують на найвище місце, на виключність. Вони або ідуть від світу, або стають над ним.
Важко cказати, що Християни зроблять з існуючою в Україні владою - благословлять її існування і просто поставлять в стійло, щоб добре служила, чи всіх повісять догори ногами на ліхтарях. Це не важливо. Важливо те, що коли вони з’являться, тут все стане по-іншому.
Через дві тисячі років після народження, смерті і воскресіння Спасителя, ми можемо знайти на п‘ятдесят мільйонів язичників кілька тисяч справжніх Християн. Ми здатні ними стати. Ми здатні змінити світ. І цей план дуже простий…


Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати   


Читайте також:

- 30 варіацій
- Вона сидить і він не гнеться
- Малятам про звіряток
- “Інший погляд“ 26.09
- Букет Табачника
Повернутися назад
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100