БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Грудень 2019 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 

13.07.2011 | Агенція новин Фirtka.if.ua
Чат із Дмитром Корчинським


В чому Ви особисто заощаджуєте на "чорний день"? В доларах, в євро, в золоті, в гречці? Що впаде швидше євро, долар чи гривня?

Друже, чорний день вже настав. Пізно заощаджувати, час витрачати. Найвірніший спосіб прогнозувати перспективи коливання світових валют – підкидати монетку. Я щойно підкинув: монетка впала так, що впаде євро. Хоча, я підкидав срібний долар 1925 року чеканки, можливо зі срібним євро буде інший результат. 

Хотів би почути не філософську, а ПРЯМУ ПРАВДИВУ відповідь: 1. Хто фінансував УНА-УНСО за Вашої керівництва? (конкретні структури, не враховуючи членських внесків, пожертв дрібних та діаспори:) 2. В якому році Ви почали тісніше співпрацювати зі спецслужбами? 3. Перелічіть ті політичні сили чи людей, які фінансували та впливали в різні періоди на діяльність БРАТСТВА. 4. Чому на всіх резонансних, конфліктних і часто кровопролитних акціях БРАТСТВА Ви з'являлись після того, коли "буря вщухала"? П.С.: Сподіваюсь на не філософські відповіді і не на пафосно-іронічні віджартовування. Якщо так відповісте, це означатиме, що боїтесь сказати правду.

Коли всі діти гралися в «козаки-розбійники», Ви, певне, грали в «прокурори-підсудні» і непевним дитячим почерком заповнювали саморобні протоколи. Я боюся таких дітей, тому відповідаю без жартів, як на допиті. 1. УНА-УНСО за мого керівництва фінансували ТОВ «Олімпус», «Інвест-банк», «Український кредитний банк» 2. У 1998 з грузинськими. Проте, вони не виправдали сподівань. Вам, як прокурору-аматору, скажу, що зі спецслужбами завжди так. Вони всі схильні до дріб‘язкового шахрайства. 3. «Політичні сили», як Ви їх називаєте, це знаряддя в руках олігархів, або обтяжливі іграшки для тих, хто мріє стати олігархами. Тому «політичні сили» нездатні нікого фінансувати, їх самих фінансують. БРАТСТВО в різні роки фінансували Губайдуллін Петро Федорович (1950 р.н.), Фішзон Євген Миколайович (1963 р.н.), Юрчук Павло Гнатович (1967 р.н.), Дяковський Юрій Анатолійович (1971 р.н.) 4. Завдяки вродженому відчуттю небезпеки. Не намагайтесь самотужки повторювати подібне. П.С. Друже, немає людей, які б не боялися говорити правду про себе. Спробуйте піти до справжньої, неформальної сповіді до талановитого священика, побачите, яке то потрясіння – висловити правду за себе вголос. 

Питання до Вас, як до метафізика: 1. В чому сенс людського життя? 2. Для чого Бог створив Цей Світ? 3. Хто винен? 4. Що робити?

1. Сенс людського життя – в подвигах і створенні для них художнього контексту. 2. Поставте себе на Його місце: є тільки Ви, і більш нікого. У такій ситуації Вам теж захочеться щось створити. 3. Ви. І Ви це визнаєте, якщо Ви – чесна людина. 4. Користатися правилом перевершення: - Немає грошей, віддай останні копійки жебракові. – Немає часу, запишись на уроки танців. – Боїшся – бий. – Не знаєш, що робити – роби крок вперед. 

Як би Ви вчинили, якби за Вашу книгу "Війна в натовпі" Янукович дав Вам Шевченківську премію? Взяли б гроші? Чи відмовилися від премії, "доки міністром є Табачник", (в піарних цілях звичайно, щоб привернути увагу до своєї книги і збільшити тиражі і продажі, і заробити ще більше, ніж Шевченківська премія)?

Гроші взяв би. Виключно для того, щоб заохотити президента давати премії за вартісну літературу, а не для того, щоб розтринькати все на Канарах, як я це зазвичай роблю. Чекати відставки Табачника не варто, він буде нас просвіщати завжди, і забере посаду з собою в могилу. 

Як Ви ставитесь до ритуальних сексуальних оргій? Чи хотіли би взяти в них участь?

Я глибоко переконаний, що ритуал і оргії треба розділяти. Ритуал людині потрібен, щоб гамувати тваринне в собі. А оргії навпаки, найкраще спонтанно-тваринні не впорядковані і не ритуалізовані. Якби я навіть хотів взяти участь в оргіях, я б ніколи не зізнався. По-перше, в моєму віці статечному чоловікові вже пасує і додає шарму імпотенція. По-друге оргії – мода позаминулого сезону, якщо Ви розумієте, про що йдеться. 

Що ви думаєте про меморіал Голодомору в Києві? Чи не можна було б за ті гроші, які розікрали на цій будові зробити щось більш гідне і грандіозне?

Меморіал потворний. Гадаю, при його створенні варто було мавпувати виконані в 20-х р.р. ХХ ст. експресіоністами пам‘ятники жертвам першої світової, які встановленні в деяких німецьких соборах. З усіх меморіалів такого роду ці мене вражають найсильніше. 

Перечитав оце Ваші так звані "проповіді", бачу що Ви постійно закликаєте до бунту, до вакханалії, до війни і крові. І називаєте себе при тому християнином. Але Бог – це Любов і Єднання, а не розрізнення, протистояння і бійня. Щось не те проповідуєте, прошу пана...

Я торкаюсь цих тем у своїх проповідях, але ніколи не закликаю ні до чого неделікатного (окрім хіба що іноді насильницького повалення існуючого ладу). Позаяк чудово розумію кондиції публіки: її на баскетбол повболівати не витягнеш, які там, прости Господи, барикади. Щодо християнства – то це екстремістська релігія, куди там ісламу. Почитайте Біблію – переконаєтеся. Прочитайте Житія Святих – у вас не залишиться жодного сумніву. Хоча, Бог – справді любов. У класичних п‘єсах про любов наприкінці всі помирають. 

Що Ви думаєте про українських олігархів? Напевно, щось погане? А самі хотіли би бути олігархом?

Я не хотів би бути олігархом. Я хотів би бути онуком олігарха. 

Ви пишете, що хочете збурити гречкосіїв і свинопасів на повстання. Ну, збурите Ви їх (що до речі є дуже сумнівним) - і? Що далі? Чи бунт для Вас є самоцінним як процес не в контексті мети? І що Ви хочете отримати в результаті того бунту? В смислі особисто для себе. Гетьманом себе бачите?

Я всюди пишу про поезію і живопис. Якщо в мене десь і вирвалось про «бунт», так і Ви ж інколи матюкаєтеся. Особисто для себе від бунту я чекаю матеріалу для кількох вишуканих есе. 

Дмитре, ви читали «Євангеліє від Іуди»? В останні роки проходить реабілітація Іуди Іскаріота. Кажуть, що він виконав свою місію зради за завданням Христа. Бо якби не було Іуди, то не було б розп’яття і Воскресіння. Ваше ставлення до спроб такої модернізації християнства.

Всі спроби модернізувати чи інтерпретувати християнство – надзвичайно пласкі і занудні. Традиційне християнство – це «тотальна діалектика», це запаморочливо захоплююча річ. 

Кажуть, що ваше БРАТСТВО побудоване за принципами масонського братства. То Ви масон, чи ні? Як Ви ставитеся до масонів загалом? І ще десь я читав, що і Свобода – це нібито перша в Україні партія орденського типу, яка вийшла з парамасонського Пласту. Що ви про це думаєте?

Ні, БРАТСТВО побудоване за зразком звичайного ставропігійного братства, а масони – лише ховаються за лаштунками. Сподіваюсь, що Свободівці будуть щасливішими за нас, і хоч їм вдасться стати масонами. 

Що буде вкінці 2012 року? Кажуть, кінець світу. Чи готуєтесь Ви до цієї події? Чи кінця світу знов не буде, щось наплутали майя?

«Не очікуйте занадто багато від кінця світу» Я був у Мексиці і бачив цих майя – шахраювата публіка, раджу з ними берегти кишені. Про кінець світу найкраще викладено в Одкровенні Іоанна Богослова, хоча він, здається, був вихідцем з іншого племені, не з майя. 

Пане Дмитре, насамперед запрошую Вас до Івано-Франківська. Чому не починаєте більш серйозної діяльності, ніж БРАТСТВО, Ви просто потрібні теперішньому запліснявілому та смердючому політикуму. Ясно як Божий день, що Ваші здорові думки та аналітичні статті це в рази краще, ніж спічі про "совєцьку окупацію" і вічне скиглення про гноблення українського народу, та з БРАТСТВОМ Ви максимум, що зможете, то вести свою боротьбу тільки в Інтернет-просторі, і ще можливо у певній частині України. А життя проходить і "гайки закручують" все більше, настав час коли вже хочеться вити і стає страшно.

Дякую за запрошення. Хоча, якщо там у Вас так страшно жити, що хочеться вити, то приїду, напевно, нескоро. 

Ви не хочете в солідарність до політпереслідуваних хлопців і дівчат підсмажити яєчню на вічному вогні? А можна ще організувати акції для Книги рекордів Гіннеса – смаження найбільшого в світі омлету на вічному вогні, або наймасовіше смаження яєчні...

Я – противник смаження яєчні на вічному вогні. Існують спеціальні застереження (ще з апостольських часів) проти вживання жертовної їжі, приготованої на язичницьких вівтарях. З вічними пекельним вогнями краще боротися цементом. 

Як ся мають Сашко Білий та Валерій Бобрович? Ви з ними спілкуєтесь? 2. Ваше ставлення до діалектичного матеріалізму та атеїстичного екзистенціалізму. 3. Що краще – гостросоціальний грайндкор чи порногорграйнд?

1. Давненько не бачив. 2. Ставлюся до цих теорій, як і належить в таких випадках «з глибоким сумом і скорботою». На гробки пом‘яну. 3. Все зло в світі – від «Вікіпедії». 

Чому Ви самоусунулися від активної реальної діяльності та скотились до нікчемних акцій типу жарки яєчні? Можливо, вже нема пороху в порохівницях?

Я ніколи й не «просувався» до активної соціальної діяльності. Мій фах – медитація. Я часто (і часто не в тему) повторюю улюблений вислів Бердяєва: «Російську революцію зробили троє – Гоголь, Достоєвський і Лєв Толстой». Просікаєте фішку? Ви ж не сумніваєтеся, що Бердяєв знав, хто такі Ленін, Троцький і Сталін? 

Як Ви хочете реалізувати задумане? Навіщо?

«Є речі, які робити можна, а говорити – ні». Навіщо? «Дух одвічної стихії» спонукає. 

Тут уже вкотре задають дебільні питання: "В якій валізі краще виїхати закордон?", "Яйця купували за долари, чи гривні?", "Що таке УПА-УНСО, і чи не негр Сашко Білий?", "Дмитре, чому Ви не зробите революцію за мене? Тому що Ви провокатор?"
Від реальної громадськості України все ж хотілося би попрохати розширити освітньо-навчальні матеріали. Досвід та схеми роботи – непересічна річ, що має бути передана молоді. Будь-які зміни будуть можливі лише за наявності великої кількості вільних груп. А багатьом активістам в Україні не вистачає знання шляхів самостійного існування, фінансового забезпечення та розвитку. Дякуємо за увагу.

Я використовую «дебільні питання» як дзенські коани – для просвітлення. Щодо матеріалів, то проблема потенційних активістів не в одержанні інформації (її надмір), а в перейнятті досвіду. А досвід, як СНІД, передається лише при особистому спілкуванні. Хоча, кількість «матеріалів», поза сумнівом, розширимо. 

А що таке має статися, щоб ви збрили вуса?

Коли доведеться тікати, я поголю вуса, і мене не впізнають. 

Дехто каже, що корупція – це добре, - вона дозволяє "вирішувати питання" навіть там, де це неможливо згідно закону, або пришвидшувати позитивне рішення. Як Ви ставитеся до такого твердження? А ви самі часто даєте хабарі? Коли і за що давали останній раз?

Гарна корупція – це коли посадовець бере гроші, щоб вчинити протизаконно. Така корупція трохи гуманізує систему. Погана корупція – коли ми змушені платити, щоб посадовець виконував свої обов‘язки. Таку корупцію необхідно викорінювати. 

Почему Юлия Тимошенко до сих пор не перешла на нелегальное положение?

Мільярдери (навіть у Колумбії) не переходять на нелегальне становище. 

Чи не вважаєте Ви, що Вам потрібно переходити до більш активної та серйозної політичної роботи – розбудовуючи партію БРАТСТВО. Сама ідея створення християнських братств дуже цікава та заслуговує на увагу та серйозне ставлення.

Весь пафос моєї пропаганди полягає в тому, що це не я, а Ви маєте переходити до більш активної політичної роботи. 

Ну коли? Коли Ви вже зробите революцію? Я розумію, Ви чекаєте, коли такі, як я підуть на барикади. Проте ми чекаємо на якийсь знак, поштовх. Мені архангел Михаїл поки не снився, а Вам? Ви поки що не реалізувались на повну, чи боїтесь не реалізувати своїх амбіцій? Чому Ви постійно змінюєте телевізійні канали?

У Раневської якось запитали, чому вона так часто змінювала театральні сцени. «Шукала чистого, безкорисливого мистецтва», - відповіла вона. «І як, знайшли?» «Знайшла. У Третьяковській галереї». 

Що то за рожеве приміщення з розмальованими стінами, в якому Ви ведете свій відеоблоґ?

Одна з «ничок» БРАТСТВА. 

1. Чи вважаєте Ви, що в найближчі роки станеться революція? 2.Чи хотіли б Ви, щоб Ваш син став народним депутатом? 3. Ви дуже незвично одягаєтесь. Де Ви купуєте одяг? Яким брендам віддаєте перевагу? 4. Якби Ви знали, де переховується Роман Ландик, Ви би здали його мусорам?

1. Це неможливо передбачити. 2. Ні. Я його майже не бачу, а так не бачив би в принципі ніколи. Не прорвався б через приймальню. 3. Купую на Володимирському ринку. Віддаю перевагу китайським брендам. 4. Ні. 

Кого би Ви хотіли бачити на посаді Президента України?

На посаді президента хотів би бачити сліпо-глухо-німу людину. Він би не заважав (а це в українців основна вимога до президента) і свідчив би за розпоширення доброчинних почуттів у суспільстві. Обравши такого, ми допомогли б принаймні одному інваліду. 

Як Ви вважаєте, чи справді потрібна свобода слова (та й взагалі СВОБОДА) гречкосіям? Може, їм достатньо інструкції з вирощування гречки і телевізійного зомбоящика з безкінечним дебільним серіалом і піснями-танцями зірок? Ну, і ще попа їм московського для "душі", щоб про терпимість, толерантність і любов до влади втирав...

Гречкосіям непотрібна. Але гречку в нас сіють дедалі менше. 

Юлю посадять?

Покладуть. 

Як виявилося, українці генетично є більше тюрками, чи ще якимись там азіатами, аніж європейцями. Тому в Україні не працюють європейські норми співжиття, правила і закони. Ваша думка про такі дослідження "генетиків"?

«Генетика – продажна дівка імперіалізму». Україна – як праска. В ній не працюють правила і закони, якщо не увімкнути її в розетку. 

Як Ви вважаєте, коли Бог створював людину, Він заклав до її природи прагнення до грошей, чи це прагнення виникло в процесі історії. Іншими словами, чи є гроші основою буття? І друге питання. Чи існують ринкові відносини у загробному житті, якщо Ви в нього вірите?

Гроші і прагнення до грошей створив диявол, коли йому набридло винаходити нові спокуси і пороки. Він дав людям гроші, аби ті самі винаходили все більш екзотичні гріхи і купували їх. Гроші притаманні життю, бо людині іманентна гріховність. Грошові відносини, поза сумнівом, існують у пеклі, вони полягають у тому, що грішникам не повертають депозитів. 

Ваші улюблені: 1. Письменник 2. Поет 3. Художник 4. Філософ 5. Композитор 6. Політичний діяч.

1. Томас Манн 2. Кіплінг 3. Пітер Брейгель (старший) 4. Шпенглер 5. Бетховен 6 Урбан II. 

Мені, як священику хотілося б задати Вам таке запитання: На сторінках сайту БРАТСТВА Ви постійно друкуєте історіософські та богословські статті Сергія Чаплигіна, відомого своїми ультраконсервативними поглядами. Чи не здається Вам, що ці статті відрізняються від офіційної позиції Церкви, а в деяких випадках є навіть ворожими до її священноначалія? Тим більше, що вони є за своєю суттю антигуманними та антидемократичними, хоча несуть в собі християнську складову? Чи поділяєте Ви подібні трактування історії та богослов'я? Якщо так, то чим обумовлена Ваша орієнтація на подібних церковних реакціонерів? Дякую. Отець Євгеній.

Ми з Чаплигіним – мракобіси. Вважаємо, що Церква не має бути заможнішою за Христа, тілом якого вона є. 

Що (або хто) може вивести українців на вулицю?

Якби я знав, то вже скористався б цим. 

Ви ж небідна людина. Як заробляєте на життя? І хто фінансує БРАТСТВО?

Я заробляю публіцистикою. Те, що Вам стосовно мене здається заможністю, насправді є нахабством. Це також стосується і БРАТСТВА. 

Всі вміють гарно балакати – закликати на подвиги, об'єднання і революції. Натомість справжніх сподвижників, які можуть об’єднати людей, пожертвувати собою і зробити щось власними руками – одиниці. Складається враження, що Ви тільки безрезультативно струшуєте повітря своїми заявами. До чітких кроків перейти слабо? Чи Ви тільки полеміку розводити вмієте?

Друже, світ тримається на розділенні праці. Я виступаю в ролі "наводчика", хтось "ламає" замок, хтось стоїть "на стрьомі", хтось (як Ви) виступає в ролі поліцейського провокатора, бере "на слабо"... 

Яка Ваша думка про релігійні заворушення у Белфасті (сьогодні, до речі, протестанти відзначають перемогу короля Вільгельма Оранського)? Чому католикам не вдається відвоювати Ірландію в протестантів та Великобританії, а мусульманам у Судані – вдається? Як виглядають перспективи релігійного бунту в Європі?

Релігійні заворушення в Белфасті свідчать за те, що релігійні почуття там живі. Католики давно відвоювали майже всю Ірландію в британців, а Белфаст – ще ні, бо протестанти дуже злі та підступні. Саме в Судані християни досягли успіху у своїй довгій війні проти ісламського уряду. Як Ви знаєте, вони досягли розділення Судану на християнську та ісламську країни. Перспективи християнської революції в Європі чудові. Вона почнеться з України. 

Як Ви ставитесь до використання в майбутньому науки і біотехнологій для модифікацій людського тіла, органів з метою вдосконалення і розширення розумових та фізичних можливостей людини? Якби існувала можливість зберігати особистість в «електронному» вигляді з подальшим завантаженням у нове, ще краще штучне тіло, Ви б нею скористалися?

Ставлюся дуже добре, тим більше, що таке відбувається всю історію людства. Можливо, скористався б. 

Багато людей після Ваших перед-революційних програм "ПРОТЕ" ставляться до Вас із підозрою. Хоча зараз, після пережитого і з відстані часу зрозуміло, що Ваша критика Юща була тоді надто лагідною. Ви багато передбачили, а люди своїх пророків та провидців як правило розпинають або спалюють. "ПРОТЕ" - у Вас зараз є багато фанатів і фанаток, багато шанувальників Вашого таланту. Не боїтеся "забронзовіти"?

Україна нікому не дає можливості забронзовіти. Українці здатні любити тільки мертвих класиків, шанувати лише загиблих героїв. Навіть Шевченка вони визнали тільки тоді, коли він повернувся до них як модний петербурзький художник, а прославили лише після того, як поховали. 

Нещодавно у Віктора Федоровича був день народження, здається. Сподіваюся, що Вам не вдалося його привітати особисто. Але якби Ви були серед допущених «до тіла» - що б ви йому сказали в цей день?

Я сказав би йому, що в приватних розмовах Табачник називає його земляним хробаком. 

От Ви радите нам: "Нема грошей, віддай останні копійки жебракові". А у Вас гроші є? Ще не все роздали жебракам? Чи "ще не час"?

Якщо я почну слідувати власним переконанням, я стану святим, і Ви тоді захлинетесь від заздрості. Воно Вам треба? 

Ваша думка щодо провалу "Помаранчевого майдану", особисто Віктора Ющенка і всієї тої 5-річної "трахамудії".

Всі невдачі від того, що помаранчевий майдан не з‘їв своїх дітей. А це завжди варто робити. Ось як робиться успішна революція: спочатку революційна більшість (жирондисти) відрізає голову законному государю, потім монтаньяри відрізають голови жирондистам, потім Робесп‘єр відрізає голови монтаньярам, потім відрізають голову Робесп‘єру, потім бардак, нарешті, з‘являється Бонапарт і приносить усім перемогу (далі продовжувати революційну схему не варто). Натомість, ви не репресували Кучму, не стратили Ющенка, не зробили нічого, щоб підготувати ґрунт українському диктатору. 

 

 


Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати   


Читайте також:

- Ukraińskie patriotki Daria Stepanienko i Jarosława Pugaczowa
- Дмитрий Корчинский: «Ніде в світі серйозні питання не можуть вирішуватися без насильства»
- Інший погляд. Дмитро Корчинський про справжніх героїв України. ВІДЕО
- Інший погляд: Дмитро Корчинський про мерію, міліцію та корупцію. ВІДЕО
- Інший погляд. Дмитро Корчинський про арешт Юлії Тимошенко та роль опозиції. ВІДЕО
Повернутися назад
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100