БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Грудень 2019 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 

16.09.2011 | bratstvo
Дмитро Корчинський: «Саме дії української міліції здатні остаточно закопати рештки рейтингу Януковича»

16 вересня, у п'ятницю, на сайті Інформаційного агентства RegioNews відбулась веб-конференція з лідером БРАТСТВА Дмитром Корчинським.

 

Депрессивная оборона:
Здравствуйте, Дмитрий!
Три вопроса:
1.Что вы думаете о таких социально-политических формированиях как "Весьма фашистская партия Украны" и ГО "Колбаса и порядок (русскии)" ?

2. Когда выйдет продолжение книги "Насилие деньги и секс в жизни Р.Шухевича"?

3.Нет ли у вас в планах снять полнометражный художественный фильм. Если бы вы снимали его то о чем?

Д.К: 1. Я підходжу завжди за формальним принципом. Назви мені подобаються, отже, ставлюсь я до них дуже добре.

 2. У жовтні. Продовження буде іще цікавішим за початок, я сам читаю із захватом. Шухевич - одна з найбільш колоритних постатей 20 століття, хоча в тому столітті вистачало видатних людей. Якщо він помітний на їхньому тлі, то це багато вартує.

 3. Є. Зараз більшість фільмів ми дивимося на комп'ютерному екрані. В якості, достатній для комп'ютера, фільм може зняти кожен. Бюджет не буде перевищувати 2-3 тисячі доларів. Кожен видатний режисер, до яких я себе відношу, завжди знімає фільм лише на одну тему - про себе.

Saymak: Вітаю вас пане Дмитро, ви напевно єдина людина з якою я не згодний по багатьох пунктах, але при цьому безмежно поважаю як особистість і навіть хочу бути схожий. Такі питання на цей раз:

 1. Як ви відноситеся до Платонівської аристократії?

 Основа - рабський труд, державою правлять філософи і тд.

 2. Чи повинна бути цензура на предмети мистецтва? Маючи на увазі, цензуру політичну та моральну.

 3. Як ви відноситесь до дзен-християнства?(лол)

Д.К: Дякую за теплі слова. Я теж далеко не завжди поділяю власні думки, і теж дуже хотів би бути на себе схожим.

 1. Ідеал платонівської аристократії був реалізований за часи розвиненого феодалізму. Саме тоді сформувалися всі наші уявлення за достойне і шляхетне. Зрозуміло, я відчуваю величезну ностальгію за тими часами і за платонівською аристократією в сяючих обладунках. Як казав хтось з європейських шістдесятників: "Ностальгія - дух революції".

 2. На моє мистецтво не повинно бути жодної цензури. А на Ваше цензура потрібна. Як показує історичний досвід, шедеври краще народжуються з-під цензури. Для прикладу, велика російська література 19 століття, а також російськомовна єврейська поезія 20 століття народжувалися в умовах жорстокої цензури. Зникла цензура - зникли і шедеври.

 3. Християнство - це суцільний дзен, якщо не зважати на його казенні форми: ерпецизм і таке інше. Що стосується мене, то я сповідую несанкціоноване православ'я, і вірую у незареєстрованого Бога.

Ковальчук: У вас есть легальное оружие?

Д.К: Це - нетактовне питання.

ХУДОЖНЯ НЕОБХІДНІСТЬ: Pre Scriptum (на цю частину необов'язково відповідати) Чи було б зразком найвищого стилю агутувати спільноту єгипетських коптів під час скинення мубарака взяти владу замість військових, і створити в центрі мусульманського світу Християнську державу ...

Власне питання

Онкохворі діти "Охмадиту" остаточно були приречені Азаровим на смерть, коли жоден з них не сказав у вічі Азарову 21 жовтня 2010 про те, чого особисто їм і їх уже мертвим "друзям по нещастю" коштувала Азарівська відміна держакупок медикаментів.

Чи не настав час Публічної МОВЧАЗНОЇ панихиди за загиблими дітьми від рук Азарова за участю їх батьків і іноземних журналістів?

Д.К: Копти - дуже симпатична публіка. Під час подій на майдані Тахрір наші хлопці, звіcно ж, поїхали туди насолоджуватися бунтом. Ховатися їм довелося у коптів. На жаль, копти не здатні на створення християнського анклаву. Майже півтори тисячі років вони виживають в ісламському оточенні, завдяки тому, що не піддаються на авантюри. До недавнього часу християнський анклав на півдні Лівану мали міроніти, але коли закінчилася підтримка Ізраїлю, закінчився і анклав.

Справді існує болюча проблема з державною закупівлею ліків. Хоча на це в бюджеті передбачені кошти, але досі не проведені тендери на закупівлю ліків на 2011 рік. Раніше держава забезпечувала до 40% необхідних ліків, нині вона проявляє готовність закупити відсотків 15, але щось не складається. Боюсь, що нині батьки онкохворих дітей не готові проводити жодних протестних акцій, але, якщо ситуація не покращиться, гадаю труни з мертвими дітьми понесуть не на цвинтар, а під кабінет міністрів.

ХУДОЖНЯ НЕОБХІДНІСТЬ: Чи повернеться Янукович до рідної Єнакієвської колонії коли Могильов СТАНЕ ПРЕЗИДЕНТОМ? І скільки знадобиться часу поки Талант Могильва (підсиджувати і сажати начальників - луценко підтвердить) проявиться вповні?

Д.К: Якщо Могильов стане Президентом, ми разом з усією правозахисною громадськістю, будемо захищати Януковича від міліцейських тортур в Печерському районному управлінні внутрішніх справ. Взагалі, саме дії української міліції здатні остаточно закопати рештки рейтингу Януковича.

Ковальчук: Чи можна буде виграти на мажоритарних виборах 2012, якщо Юля сидітиме?

Д.К: Виграти буде можна, але навіщо? Суспільні інститути змінюють свій зміст. Колись феодальні замки захищали свободу їхніх мешканців. Згодом по мірі розповсюдження ідей ренесансу і гуманізму, вони майже всі були перетворені на в'язниці. Парламенти створювалися для захисту від свавілля. Нині в усьому світі вони продукують репресивне законодавство. Отже, коли ми виграємо вибори, ми стаємо лише часткою пенітенціарної системи, це все одно, що виграти вибори на посаду начальника Лук'янівського СІЗО. Метою всіх людей доброї волі є: об'єднатися в Братства, мережі братств, з тим, щоб захистити свою свободу і знищити безособову диктатуру демократії.

ХУДОЖНЯ НЕОБХІДНІСТЬ: Філософи-недоучки і сектанти кажуть "святе місце пустим не буває"

Проте відомо, що ЗА ВІДСТРІЛ КОЛЛЕКТОРІВ боржники готові платити значно більше, ніж заборгували банкам. Чому у часи "других 90-х"(нині) серед кіллерів ця екологічна ніша залишається незайнятою?

Д.К: У Вас занадто романтичні уявлення за боржників і кілерів.

Киянин: Ви будете організовувати революцію? Реальну?

Д.К: Звісно ж, ні. Але, навіть якби організовував, Вам би про це не сказав. Адже не існує легальних способів організовувати революцію. Я ще розумію, навіщо революція може бути потрібна мені, але навіщо вона Вам? Всі ці обгорілі трупи, непрацююча каналізація? Втім, якщо у Вас є трохи вільного часу і натхнення, спробуйте робити революцію самостійно. Це дуже просто. Зазвичай використовують аміачну селітру і алюмінієву пудру. Втім, у кожного свій смак.

Андрій: Розкажіть, будь ласка, про свої літературні плани.

Д.К: Збираюсь на вихідних написати який-небудь шедевр. Настільки просунутий, що його ніхто не в стані буде оцінити.

Секст Проперцій: Вітаю, пане Дмитро.Чому Ви припинили вести свій регулярний блог у ЖЖ?

Д.К: Мені сказали, що ЖЖ - відстій, і треба переходити на Facebook. А я завжди дуже піддаюсь на віяння моди.

Saymak: «Мені сказали, що ЖЖ - відстій, і треба переходити на Facebook. А я завжди дуже піддаюсь на віяння моди.»

Фейсбук тепер теж відстій. Зараз в моді Гугл+. Поспішайте доки він не став занадто мейнстрімом.

Д.К: Дякую. Скористаюся порадою.

Секст Проперцій: Пане Дмитро,як там справи з анонсованим Вами більше року назад "стрибком на Москву"? Кучкуються хлопці, чи забили?))

Д.К: Ми працюємо над цим питанням.

Секст Проперцій: Пане Дмитро,чи не здається Вам що концепція християнського талібану не зовсім успішна? Якщо підставляти другу щоку - попадеш в рай християнином швидко, якщо відповідати на удар, а потім іще й завдавати його іншим - попадеш до пекла церковником у кращому випадку, і аж ніяк не християнином. Дякую)

Д.К: Християнство - це тотальна діалектика. Коли ми помремо і станемо перед стопами Господніми, Він судитиме нас не стільки за наші вчинки, скільки за те, чого ми не зробили, за те, що не втрутилися в бійку, коли почули заклик "наших б'ють".

Секст Проперцій: Пане Дмитро, скільки часу в день Ви приділяєте спорту(чи боксуєте досі?) і читанню (користуєтеся електронною книгою)?

Д.К: Я притримуюсь принципу "сало - сила, спорт - могила". При моїй вазі акцентований прямий удар в мішок - це мікрострус мозку. Коли я дізнався, що Янукович грає в гольф, я теж його полюбив, в смислі, їх обох.

Читаю я багато, ніяк не можу позбутися цієї шкідливої звички.

Секст Проперцій: Пане Дмитро,в якому ВИШі навчається Ваш син Данило?Які у Вас з ним відносини?

Д.К: Ви задаєте багато питань, відповіді на які нецікаві не тільки читачам, але навіть СБУ. Він не вчиться, відносини з ним у мене як у Луї Пастера з Богом: ми вітаємося, але не розмовляємо.

Галина Романенко: Хто ваш улюблений український дизайнер одягу?

Д.К:
Я віддаю перевагу китайським дизайнерам, представленим на Володимирському ринку.

Альтер Эго:
У меня аллергия на политиков, но я знаю "після Холодної України замість теплого Пекла їх душі потраплять в УРНУ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ!"(gipnomanul.livejournal.com) А пока солнце посреди осени ещё греет хожу на один из последних БЕСПЛАТНЫХ пляжей купаться.

Вопрос.

Это вообще нормально - платить барыгам за выход к воде?!?

Даже Сталин до таких репрессий не доходил! Я заметил, что этот народ окончательно сдался именно после того, как стерпел требование частных шарашек сохранять чеки за пользование пляжем, стараясь не подмочить, втечение всего прибывания у воды...

Д.К:
Я раджу Вам їздити купатися на лазурне узбережжя Франції. Там скрізь вільний вихід до моря. І водичка краща.

Мистецтвознавець:
Еталон боротьби - відкриття музеїв-лабіринтів, розфарбовування пам'ятників, презентації виставок живопису(анархічного певно) - як наче про минулого президента говорю (забув як там звати) - аж тошно!

 В цей час найбільш боєздатними виявились менеджери середньої ланки, що у вільний час граються у середньовічча і володаря перстнів. Рольовики під час однієї зі сходок просто оточили Ментів із чемним проханням не заважати. Навіть фанати попсових зірок і футболу (навіть відчизняного) здатні на більше ніж професійні анархісти.

 Чому ваше "братство" ніяк не відреагувало на ЗАБОРОНУ ВИХОДИТИ НА ВУЛИЦЮ - КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ, що була введена ще за Луценка і досі діє в деяких містах ? ? ?

 P.S. Одна справа залишати на призволяще ствроені собою організації (як Наполеон армії) і зовсім інша - дозволити роздавити свою кампашку призовного віку за смішним приводом типу комендантської години в Києві.

Д.К:
Друже, Братство - це мистецьке об'єднання. Нам не подобаються будь-які ущімлення свобод, але ми, власне, чекали, що бунтувати будете Ви. Ми вважаємо надзвичайно корисним закручування гайок. Можливо, це спровокує Вас не кусати мене, бідного художника, а нарешті вкусити міліцейський кийок.

Коли нам доводиться витягати з тюрем наших людей, Ви, друже, не шукаєте мене з пропозицією допомогти грошима на адвокатів чи підтримати власною участю акцію протесту проти політрепресій.

На добраніч в інтернеті.

Пример: ПутиноМедведоДуоКратия скоро загнется сама, есть ли планы возглавить процес? Или это не стильно: укр анархистам возглавлять рос восстания?

Д.К: Ми брали, беремо і будемо брати участь у будь-яких антимосковських справах.

Пример: Программа "Четверта Влада" производит интересные эффекты на участников. Как насчёт собрать всех которые "геть усіх" в эфире этой программы и посмотреть кто выживет?

Д.К: Програма "Четверта Влада" вже роки два як не виходить.

Депрессивная оборона: Как вам творчество Хантера Томпсона?

Д.К: Це чисто американський феномен. Навряд чи цей досвід можна застосувати в Європі.

Зая: Здравствуйте. Вы мне очень нравитесь. Приятно на Вас смотреть по телевизору.

Д.К:
Дякую. А мені приємно на Вас дивитися з телевізора.

Ліберал-Імперіаліст:
Як ви відноситесь до перспективи побудови Української Імперії від Альп до Уралу?

Д.К:
Ви гадає, що це має бути настільки маленька імперія?

Брат Гадюкін:
Під час подій 2004 року Ви казали, що займете сторону тих, хто перший почне стріляти. Чи потрібне нам очищення через кров зараз. Якщо так, яку участь відводите собі.

Д.К:
Я буду грати роль бандпосібника.

Мечислав:
Якщо вже мова зайшла про художні фільми, скажіть, будь ласка, хто Ваш найулюбленіший режисер, і який фільм Вам найбільше подобається?

Д.К:
Останнім часом я був вражений кількома фільмами, які обов'язково раджу подивитися і Вам: "Прощавай, Африка!" - розкішний італійський фільм, зроблений іще до епохи політкоректності; індійський - "Королева розбійників"; минулорічний франконімецький фільм "Карлос", його робила людина, яка "в темі"; "Квітневі капітани" - франкоіспанопортугальський фільм, зроблений дочкою одного з організаторів воєнного перевороту 1973 року. Імен режисерів я не пам'ятаю, але це все - великі люди.

Мечислав:
Забагато щось в Україні магів, екстрасенсів, чаклунів та иншої нечисти. Що робити християнам?

Д.К:
Інквізицію.

Sid:
Вважаю Вашу президентську програму в 2004 році найкращим політичним маніфестом. Її реалізація можлива певно тільки в монархічній Україні. Чи до вподоби Вам такий державницький проект? Чи співвідносите Ви хоч якось свої погляди (не хочу писати політичні, бо це обмежує)з політичним спектром (праві-ліві).

Д.К:
Проект довподоби. Політичне розділення на правих і лівих втратило свою актуальність уже в середині 20 століття.

Зірка Василь:
Чи ностальгуєте за часами польових виходів УНСО (Придністров"я, Абхазія, Чечня)? Чи приймали особисто участь в бойових діях?

Д.К:
Не ностальгую. Я ніколи не брав участь в будь-яких насильницьких акціях, кримінальних злочинах і бойових діях.

Мечислав:
Ваше ставлення до "золотого стандарту"? Гєрман Стєролігов казав, що військова кампанія проти Каддафі почалася після його намагання ввести розрахунки золотом на всьому Африканському континенті. Що ви думаєте з цього приводу?

Д.К:
Доба, коли гроші забезпечувалися не золотом, а повітрям була найщасливішою добою в історії людства. Всесвітня фінансова булька луснула, але у нас позалишалися машини, мобілки, пласкі екрани і взяті в кредит квадратні метри. Сподіваюся, що добрі люди надмухують наступну фінансову бульку, іще більшу за попередню. Військова кампанія проти Каддафі почалася з тієї причини, що до нього дійшли, руки і що французи і британці вирішили, що вони знову можуть грати власну гру у світі.

Мечислав:
Існує безліч трактувань образу Козака Мамая, в якому ніби зашифровано візію ідеального українця. Існує, наприклад, версія Ігоря Каганця, який вбачає в ньому поєднання брахмана та кшатрія в одній особі - такий собі воїн-чернець, філософ-рубака. Хто такий Мамай з позиції Дмитра Корчинського та Братства?

Д.К:
Якщо Каганець користується індійськими аллюзіями, то я хочу скористуватися німецькими. Гетс фон Берліхінген, який грабував на дорогах у 16 столітті, писав у своїх мемуарах: "Якось я виїхав в поле і почекав обозу. Переді мною пробігла зграя голодних вовків. "Бог у поміч, добрі товариші", - сказав я їм, - ви відправляєтеся за тим самим, що і я". І це здалося мені щасливою ознакою". Це про козака Мамая.

Мечислав:
Що б такого революційного, надихаючого на активні дії Ви радили прочитати?

Д.К:
Біблію.

Мечислав:
У Вас є духовний наставник?

Д.К:
Є.

Мечислав:
Ваше ставлення до нового МММ і Мавроді?

Д.К:
Знову він мене випередив.

 


Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати   


Читайте також:

- Ukraińskie patriotki Daria Stepanienko i Jarosława Pugaczowa
- Дмитрий Корчинский: «Ніде в світі серйозні питання не можуть вирішуватися без насильства»
- Інший погляд. Дмитро Корчинський про справжніх героїв України. ВІДЕО
- Інший погляд: Дмитро Корчинський про мерію, міліцію та корупцію. ВІДЕО
- Інший погляд. Дмитро Корчинський про арешт Юлії Тимошенко та роль опозиції. ВІДЕО
Повернутися назад
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100