Всеукраїнська науково-практична конференція
Енергоресурси є спільною власністю людства. Тому справою його виживання є покладення краю узурпації національними урядами геологічної спадщини людства та заснування міжнародної системи розумного використання цих ресурсів. На зміну міждержавних організацій країн-видобутників (спекулятивних та монополістичних за своєю суттю) мають прийти контролюючі органи національних громад.
Людство давно осягнуло: ми маємо спільний неділимий космос, світовий океан, спільне повітря, спільну планету. Жодна країна не забруднює власний повітряний простір – вона забруднює повітряний простір людства. Жодна країна не може поставити кордони на навколоземній орбіті. Океан – наша спільна відповідальність перед майбутніми поколіннями. Людство має цілий «спільний» континент - Антарктиду… На цьому фоні печерним рудиментом виглядає державна власність на корисні копалини.
Як відомо, Земля кругла тож чи маємо ми вважати газ російським лише тому, що від нас до нього глибше копати! Чи має вся світова економіка танцювати під дудку африканських племен, весь вклад у науково-технічний прогрес нашої цивілізації яких полягає лише в тому, що на тій території, де через мільйони років виникли їх держави, колись склались сприятливі умови для утворення певних геологічних пластів!
Ми дихаємо спільним повітрям, який зазвичай нафтоносні долини не збагачують киснем, а зовсім навпаки. Проте ми платимо їм за нафту, а не вони нам за кисень. Уряд Сполучених Штатів не висуває ж вимог платити за нічне освітлення на тій підставі, що їхні космонавти першими побували на Місяці. Чому ж арабські шейхи та російські олігархи позбавляють нас нашої нафти та газу лише тому, що першими поставили над нею свої намети та пункти прийому склотари?
Світова спільнота вже прийняла ряд важливих угод на шляху до повернення Землі людству. Зокрема договори про заборону ядерних випробовувань та нерозповсюдження ядерної зброї. Якщо не можна у себе під грядками проводити ядерні випробовування, то чому досі безкарно можна висмоктувати з Землі її соки!
Згідно Кіотського протоколу промислові викиди парникових газів вже обмежено на міждержавному рівні. Ані повітря, ані земля під ногами не є власністю тих, чи інших бюрократичних формувань. Проте деякі країни досі продовжують варварські виснажувати запаси корисних копалин, які формувались мільйонами років і в чому немає жодної їхньої заслуги. Країни приходять і уходять, зникають і з‘являються нації і цивілізації. Чи мають права уряди нинішніх держав на Землю, що вони її не створювали? Чи є їх власністю викопні залишки Едемського саду?
Тому БРАТСТВО оголошує проведення в Києві Всеукраїнської науково-практичної конференції з обговорення питань об’єднання зусиль громадськості щодо вилучення енергоресурсів з під управління державними бюрократіями та створення наднаціональних органів контролю з їх використання.
Новий договір про спільне використання природних покладів та корисних копалин має бути об‘єднаний з зусиллями світового співтовариства щодо контролю за використанням світового океану, атмосфери, космосу, вирубкою лісів, збереження тваринного різноманіття тощо.
Метою конференції є підняти широку дискусію і змусити під тиском громадськості прийняти відповідні міжнародні резолюції.
До участі в підготовці та проведенні конференції запрошуються вчені, політики, керівники різних галузей народного господарства, політичні та громадські діячі.
Заяви та статті надсилаються на адресу: bratstvo@bratstvo.info
|