БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Травень 2020 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 

25.07.2007 | Департамент пропаганди БРАТСТВА
БУНТ - фундамент цивілізації


Західні працівники вміють краще, ніж ми організовано і демонстративно відмовлятися від праці. Саме за таку здатність їм і платять. Високого рівня зарплат, пенсій, соціальної захищеності європейці й американці досягли у тривалій непримиренній боротьбі зі своєю бюрократією і буржуазією. Вони не давали себе обдурювати політиканам до яких би політичних сект ті не належали. Не партії, а страйкові комітети. Не більшість і опозиція, а робітники і власники - ось де пролягають рубежі протистояння.

Нещодавно до мене звернулись робітники судоремонтного заводу “Затока” з Керчі. Вони знають, що я очолюю БРАТСТВО, яке любить дресирувати начальників. Завод має великі заборгованості по зарплаті, хоча працює і приносить прибутки своїм власникам. Завод має численні замовлення, в тому числі і від закордонних фірм. Всі попередні спроби вимагати зарплату були майже безрезультатними, якщо не брати до уваги звільнень і репресій найбільш активних бунтівників. На думку робітників, фактичним власником заводу є близький соратник Ющенка - народний депутат Д. Жванія. Вони вважають, що Жванія не виплачує зарплати, щоб вистачило на виборчу компанію Ющенка. Не думаю, що це так. Багато новоявлених капіталістів не вважають за необхідне розраховуватися з людьми, яких можна безкарно кинути, з людьми, які не вміють вимагати свого. Барига платить тільки тоді, коли боїться. В цьому сенсі не існує жодної різниці між начальниками, ким би вони себе не оголошували - більшістю чи опозицією. “Нашоукраїнські” мери беруть хабарів не менше, ніж всі інші. “Нашоукраїнські” власники кидають своїх робітників так само нахабно, як і всі інші власники.

Ми відгукнулися на прохання трудящих “Затоки” і відрядили до Керчі групу активістів БРАТСТВА для підготовки акції протесту з метою змусити олігарха Жванію розрахуватися з робітниками суднобудівного заводу “Затока”.

29 червня відбулися перші організовані виступи. Біля виконкому Керченської міськради проведено мітинг, на якому мерові О. Осадчому, як керівнику виконавчої владибуло, висунуто вимоги втрутитися у справу і змусити керівництво заводу дотримуватися Конституції України та Кодексу законів про працю. Градоначальник був змушений зустрітися з представниками Страйкому БРАТСТВА і висловити свою підтримку законним вимогам робітників, обіцяючи особисто взяти участь у страйку. На мітингу було оголошено ультиматум до дирекції “Затоки” - до 5 липня виплатити борги. Інакше - страйк.

Разом з цим відбувалася ще одна акція. Активісти Одеського БРАТСТВА Ю. Прокопенко, К. Шеремет і О. Дорохов, які прибули підтримати робітників Керчі, за участі трудящих блокували рух транспорту в напрямку заводу “Затоки”, протягнувши якірний ланцюг через міст і прикувались до нього. На міст швидко прибув мер Керчі, запопадливо обіцяючи сприяння вирішенню проблем із зарплатою. Для багатьох керчан поява мера була несподіванкою, - раніше він не переймався проблемами робітників.

Дирекція заводу виявляла непоступливість. Тому 5 липня до Керчі прибуло декілька десятків активістів БРАТСТВА з різних міст аби підтримати акцію протесту робітників. За активної участі місцевого населення, зокрема дітей, чиїм батькам заборгував завод “Затока”, у місті було розгорнуто широку агітацію. І вже по обіді біля прохідної “Затоки” зібралося кілька сотень керчан, серед яких раніше звільнені з підприємства. Біля прохідної відбувся стихійний мітинг. До трудящих вийшов гендиректор. І ось що цікаво: він не мав і тіні страху перед тими, кому заборгував гроші. Навіть більше - він грубо повівся з ними і фактично послав подалі. Присутній при цьому мер не заперечував...

Бачачи млявість робітників, головний редактор газети “БРАТСТВО” О. Янчук спробував пройти до гендиректора “Затоки”, аби з’ясувати справжню причину невиплат зарплат. Однак охорона чинила запеклий опір, намагаючись зачинити двері. БРАТСТВО атакувало прохідну, закидавши її димовими шашками, і, зім’явши охорону, штурмом оволоділа нею. Начальство заводу не на жарт перелякалося. За кілька днів воно вже виправдовувалося на прес-конференції і розпочало виплату заборгованостей. Сьогодні робітники підприємства сповіщають, що керівництво заводу “Затока” розпочало процес виплат заборгованостей. Ми впевнені, що БРАТСТВО зможе дотиснути начальство і змусить їх повністю повернути борги.

Робітники дістали урок, як потрібно відстоювати свої права. Гідно живе лише той, хто бореться.

Дмитро КОРЧИНСЬКИЙ

Страйкові акції БРАТСТВА у Керчі дають відчутні результати. Працівникам заводу "Залів" активно виплачують заборгованості. На сьогоднішній день виплачено: 80% боргів за 2000 рік, а також 20% за квітень, 90% за травень 2004 року. 16 липня ще додали 5% за квітень ц.р. Хто ще сумнівається, що бунтувати - ВИГІДНО?

Нові виплати заборгованості

Цех № 34
2002рік
Вересень - виплатили 20%-30%
Жовтень - виплатили 20%-30%
Листопад - не виплатили
2003р
За всі місяці розрахувались окрім грудня.
2004рік
травень - виплатили 90%
червень - не виплатили
квітень - виплатили 100%
Виплачувати почали щотижня по п`ятницям.
Цех № 36
Те саме, що й в цеху №34. Різниця лише та, що за травень виплатили 80 %.
  Керч у вогні15 липня у Керчі почався новий етап акцій протесту. Активістами БРАТСТВА проведено пікетування Керченського міського суду на знак протесту проти свавільного арешту брата Сови, а також розпочато збір позовів до суду від робітників заводу "Залив" з вимогами виплат заборгованості по зарплаті і компенсації матеріальних і моральних збитків...У Керчі звільнено активіста БРАТСТВА
14 липня з камери попереднього утримання у Керчі звільнено брата Сову, якого було безпідставно арештовано за звинуваченням в організації страйку з метою якого повернення дворічної заборгованості по зарплаті робітникам суднобудівного заводу "Залив".

Нагадаємо, що 12 липня у Керчі суддя керченського міського суду Володимир Шкуліпа виніс вирок взяти під арешт В. Сича на три доби за організацію акцій громадської непокори, зокрема за перекриття мосту, що вів на завод "Залів". При цьому суддя поводив себе брутально, на вимогу вести судове засідання державною мовою відмовлявся, називав затриманого "бандерівцем" і "націоналістом", свавільно заборонив бути присутніми на суді кореспондентам газети "БРАТСТВО" і провадив суд у закритому режимі.
БРАТСТВО вітає свого побратима зі звільненням.
БРАТСТВО вимагає звільнення побратима!
13 липня силами Керченського відділення БРАТСТВА та місцевого активу прихильників партії було проведено пікетування Керченського міського суду на знак протесту проти безпфдставного арешту голови Донецької обласної організації БРАТСТВА Віктора Васильовича Сича, який прибув до міста для надання допомоги працівникам суднобудівного заводу "Залів" в організації страйку, метою якого є повернення дворічної заборгованості по зарплаті. Активісти організації тримали транспаранти: "Свободу братові Сичу!", "Судді! Ви судите нас народним судом, ми судитимемо вас військово-польовим!" та "Свободу політв'язню Сичу!"
Нагадаємо, що 12 липня у Керчі суддя керченського міського суду Володимир Шкуліпа виніс вирок взяти під арешт В. Сича на три доби за організацію акцій громадської непокори, зокрема за перекриття мосту, що вів на завод "Залів". При цьому суддя поводив себе брутально, на вимогу вести судове засідання державною мовою відмовлявся, називав затриманого "бандерівцем" і "націоналістом", свавільно заборонив бути присутніми на суді кореспондентам газети "БРАТСТВО" і провадив суд у закритому режимі.

БРАТСТВО вимагає негайного звільнення свого побратима і відрядило до Керчі посилену групу активістів, які у відповідь на свавілля влади організовуватимуть у місті масові акції протесту.
БРАТСТВО наступило на горло олігархові Жванії
5 липня БРАТСТВО організувало велику страйкову акцію у Керчі. О 16:30 біля прохідної керченського суднобудівного заводу "Залів" зібралося біля двохсот робітників підприємства, які вийшли на мітинг, організований Страйковим комітетом БРАТСТВА, маючи на меті вибити з власників заводу дворічну заборгованість по зарплаті.
ЗАБАСТОВКА В КЕРЧИ

НАУКА ПОБЕЖДАТЬ
На днях активисты организации Братство цепями приковались к мосту в Керчи и перекрыли движение транспорта в направлении завода “Залив” в знак протеста против невыплат зарплаты работникам этого судостроительного предприятия. Об этой акции корреспонденту расказал лидер Братства Дмитрий Корчинский.

- Как развивается ситуация вокруг керченского завода “Залив”?

- Партией Братство был проведен ряд мероприятий на керченском судостроительном заводе “Залив”. Митинг возле проходной, состоявшийся неделю назад, дал возможность сформировать забастовочный комитет. В городе проведена активная агитационная кампания. Люди начали идти к нам за помощью, психологически поверили в БРАТСТВО как инстанцию, которая может им помочь, в которую можно обратится. Мы взяли на себя функции некого советского профкома и знаем, что способны найти управу на руководителей.
Активисты БРАТСТВА блокировали мост и руководство города обратило внимание и формально поддержало требования рабочих. Мэр вынужден был приехать договариваться с митингующими, давать ответ за то, что он сделал для города. Все это придало дополнительную уверенность керчанам, что они должны бороться за свои права и могут добиться результата.
5 июля прошла большая акция. К сожалению рабочих было меньше, чем мы ожидали - люди еще пассивны, наиболее активные уже давно уволились с завода, уехали на заработки, остались лишь те, кто готов терпеть унижения, не верят, что они способны влиять на свое начальство. Был совершен прорыв через проходную завода. Рабочие не поддержали - боязливы. Но начальство тоже испугалось. Забастовочный комитет продолжает свою работу. Если мы уже вцепились в ляжку начальника, то ее не отпустим!

- Каковы ваши дальнейшие действия?

- Наладить плотный контакт с теми, кто готов сотрудничать, кто готов к активным действиям. Через них усилить работу на предприятиях. Будем обращаться к рабочим других заводов, где сложилась подобная ситуация. Необходимо концентрировать все силы, имеющиеся в городе, для достижения положительного результата. В Керчи остается наш актив, но постепенно мы будем переносить вес на тех, кто вступил в Братство здесь, в Керчи.

- Зачем это надо Братству и Вам лично?

- До сих пор Братство “строило” начальство в крупных областных центрах начальство по коммунальным проблемам. Это наша первая попытка научить рабочих на производствах “строить” собственников и директоров.
К нам обратились рабочие “Залива” с просьбой помочь им получить заработанную ими же зарплату. Мы с удовольствием откликнулись.
О нашей борьбе снимается фильм, который будет транслироваться по украинскому телевидению. Мы хотим продемонстрировать всем, как можно и нужно бороться с нерадивыми собственниками, как следует добиваться победы.

- Говорят, что акции, связанные с заводом “Залив” имеют целью дискредитацию В. Ющенко. Так ли это?

- Мы действительно считаем Ющенко своим идеологическим противником. Деятельность некоторых членов “Нашей Украины” уже сейчас приносит вред украинцам. Это должно быть освещено. Финансист Ющенко Жвания - хозяин завода “Залив”. Мы хотим показать, что буржуи, входящие в состав “Нашей Украины”, “кидают” своих рабочих уже сейчас. А что будет, если они придут к власти? Этот режим будет не лучше, чем те, которые мы уже видели. Ситуация в Керчи является показательной и это наша политическая борьба. Руководство ненавидит своих рабочих, так же как Ющенко и его собственники относятся к народу Украины в целом.
Наша справка: 22 апреля 2004 года Президент Украины Леонид Кучма, находясь в Крыму, заявил, что Фонд госимущества Украины должен возвратить в собственность государства Керченский судостроительный завод “Залив”, отношение к которому имеет заместитель руководителя штаба “Нашей Украины” Давид Жвания. Комментируя свое отношение к тому, что на заводе “Залив” “люди не получают заработной платы” Л. Кучма отметил, что “если он (завод – Ред.) практически стоит, то Фонд государственного имущества должен принять меры в соответствии с действующим законодательством. Не выполнили свои обязательства по приватизации – возвратите назад государству”.

Интервью взяла Ольга ТИМЧЕНКО


Давид, где деньги?
Давид Жвания - богатый человек. В списки “Нашей Украины” он и попал только потому, что у него не переводятся деньги. Говорят, что в 2002 году “проходное” место кандидата оценивалось от 1 миллиона $ и выше. Наверное, у Давида Важаевича нашлась такая сумма...

Уроженец солнечного грузинского края, господин Жвания не обременяет себя партийностью. Это удел политиков, а Давида Важаевича можно со смелостью считать настоящим украинским олигархом: кроме ССЗ “Залив” он владеет фирмой “Бринкфорд”, которая в свою очередь владеет 74% акций “Залива”, николаевским СРЗ “Океан”, является держателем 51% акций Запорожского абразивного комбината, содержит баскетбольный клуб “Маккаби-Бринкфорд” из Тбилиси и, поговаривают, имеет даже паспорт гражданина Кипра. Кроме того, Д. Жвания - один из финансистов избирательной кампании В. Ющенко.
Нынешний скандал связан с керченским судостроительным заводом “Залив”, который активно работает с голландской компанией IHDA и Damen Shipyards Bergum, последняя из которых входит в группу “Даймэн”, владеющая судостроительным заводом “Океан” в Николаеве. Кстати, данное предприятие было куплено “Бринкфордом” всего за... 1,5 млн долларов, во времена премьерства Ющенко.

Скандал вокруг “Залива” тлел еще с апреля. Оказалось, что Д. Жвания уже несколько лет не платил рабочим зарплату. Их терпение лопнуло и они решили обратиться за помощью к БРАТСТВУ Дмитрия Корчинского, которое активно и, главное, успешно борется против произвола чиновников, олигархов и просто сволочей.
Работники “Залива” пожаловались активистам БРАТСТВА, что с 2002 года не получают заработанных денег, невзирая на то, что предприятие - прибыльное. Завод постоянно получает заказы, в том числе и иностранные. Эта информация подтверждается и из официальных источников в руководстве предприятия. Заместитель гендиректора предприятия Антон Хейфиц заявил, что “Залив” получил заказ на строительство четырех корпусов судов для европейских заказчиков, что составляет плановый объем производства на 2004 год в размере 130 млн грн.

Он уточнил, что в результате мощности завода загружены более чем на 60%. А в 2003-м предприятие спустило на воду 5 судов по заказу голландских компаний, однако по итогам за год “показало” лишь 74,2 млн грн “выработки”. Вместе с тем, Хейфиц признал, что по состоянию на апрель 2004 года задолженность “Залива” по зарплате составляла 3 миллиона гривен.
Впрочем, вполне может оказаться, что и эта сумма далека от истины. В целом на предприятии трудится около 3,5 тысячи сотрудников. Оклады - от 800 до 1200 гривен. Если заработную плату около двух лет не платили всем, то общая сумма задолженности должна составлять не три, а по самым скромным прикидкам - более 67 миллионов. Таким образом можно предположить, что руководство удерживает средства, принадлежащие сотрудникам завода, и пускает их в оборот, таким образом, наживаясь на обворовывании работников”.
Общая сумма задолженности рабочим завода “Залив” может составить не три, а по самым скромным прикидкам - более 67 миллионов.

Мало того, ющенковский олигарх имел наглость сказать, что забастовка рабочих - это... передвыборная технология Братства. Мол, Д. Корчинский пиарится, а на заводе все прекрасно: суда строятся, зарплата платится, песни поются...
Борьба против “беспредела” на “Заливе” осложнена еще и тем, что Д. Жвания - глава подкомитета Комитета ВР по вопросам борьбы с оргпреступностью и коррупцией. Представляете такую ситуацию, чтобы преступник сам заключил себя в тюрьму? Мне тоже с трудом в это верится...
Цинизм Жвании дошел до того, что он заявил: “На “Заливе” есть задолженность, которая возникла еще до приватизации завода”. То есть, ваши задолженности - ваши проблемы? А как же заявления Ющенко, что “Наша Украина” нацелена на социальные программы и защиту прав “маленьких украинцев”? Или это как в анекдоте: “Закрывает спикер сессию и говорит: “Значит так, все деньги и предприятия мы между собой “раздерибанили”, пора подумать и о народе”. Тут голос с задних рядов: “А что, давайте по двадцать душ на каждого”...

Хороший начальник понимает, что работнику необходимо подкрепиться, причем не картошкой и капустой, а качественными продуктами. Не помешает и духовная пища. А если у вас на шее сидит жена (или муж) с детьми? Одним словом, когда приходит день получки, расходы уже распланированы до мелочей. Но в один момент ваши планы рушатся, как карточный домик. Грустные слова срываются с уст начальника - зарплаты не будет!
А представьте себе ситуацию, что вам не платят зарплату уже... два года! Жена скандалит, дети донашивают соседские вещи, вас все больше тянет к спиртному. Налицо гибель семьи - основной ячейки общества. Вы скажете, такого не бывает? К сожалению, это не выдумка, а жестокая реальность. Зайдите в семьи рабочих “Залива”...

Нестор ЛЕТОВ, “Партактив”, 2.07.2004 г.


Залив” против Жвании
29 июня активисты БРАТСТВА пикетировали Кабмин с требованиями немедленно обеспечить выполнение конституционных прав рабочих керченского судостроительного завода “Залив”. Рабочие “Залива” обратились за помощью в решении вопросов, которые хронически игнорирует руководство завода, и в частности владелец предприятия - нардеп от фракции Ющенко “Наша Украина” Давид Жвания.

Работники “Залива” “нажаловались” активистам БРАТСТВА, что с 2002 года не получают заработанных денег, невзирая на то, что предприятие - прибыльное. Завод постоянно получает заказы, в том числе и иностранные. Эта информация подтверждается из официальных источников в руководстве предприятия. Заместитель генерального директора предприятия Антон Хейфиц в апреле текущего года заявил, что на тот момент “Залив” получил заказ на строительство четырех корпусов судов для европейских заказчиков, что составляет плановый объем производства на 2004 год в размере 130 млн грн. И уточнил, что в результате мощности завода загружены более чем на 60%. А в 2003-м предприятие спустило на воду 5 судов по заказу голландских компаний, однако по итогам за год “показало” лишь 74,2 млн грн “выработки”. Вместе с тем, Хейфиц признал, что по состоянию на апрель 2004-го задолженность “Залива” по зарплате составляла 3 миллиона гривен.
Впрочем, вполне может оказаться, что и эта сумма далека от истины. В целом на предприятии трудится около 3,5 тысяч сотрудников. Оклады - от 800 до 1200 гривен. Если заработную плату около двух лет не платили всем, то общая сумма задолженности должна составлять не три, а по самым скромным прикидкам - более 67 миллионов.
Заместитель генерального директора “Залива” наличие долгов по зарплате признал, а собственник - Давид Жвания из “Нашей Украины” - отрицает. Нонсенс!

27 апреля председатель Фонда госимущества Украины Михаил Чечетов обещал, что группа специалистов Фонда изучит ситуацию на керченском судостроительном заводе, связанную с невыплатой заработной платы. Тогда Чечетов утверждал, что если специалисты ФГИ выявят негативные факты, вопрос о возврате “Залива” в госсобственность будет решен в судебном порядке. Напомним, что это заявление прозвучало после того, как Леонид Кучма 22 апреля высказал мнение, что керченский судостроительный завод “Залив” - один из мощнейших в Советском Союзе - должен быть возвращен в госсобственность, поскольку его собственник - представители фракции “Наша Украина” - не выполняет условий приватизации (в частности, не выплачивает рабочим заработную плату).

Но после обнародования проблем на “Заливе” его собственник, нашеукраинец Жвания, отрицал наличие на заводе задолженностей: “Сейчас завод работает - это самое успешное предприятие судостроения” и зарплаты на заводе “платятся”, хотя предприятие работает убыточно и дотируется “Бринкфордом”. “Но у нас не было задолженности по зарплате, и мы в четыре раза увеличили объем производства” - заявил тогда Жвания.

Однако его слова совершенно не соответствуют тому, что услышали представители БРАТСТВА от работников завода. Трудящиеся утверждают, что их “нагрели” не только на зарплате, но и на приватизации при приватизации и покупке акций предприятия. Напомним, что на момент начала регулярных невыплат заработной платы, то есть, на конец 2001 года, 54% “Залива”, - контрольный пакет, - принадлежали компании с иностранным капиталом “Бринкфорд Конс. Лимитед” (Украина), которую до своего избрания в парламент возглавлял Жвания. А к началу 2004 года “Бринкфорд” владел уже 74% акций.
И вот интересный момент: в апреле, выражая изумление действиями людей, которые “наврали” Президенту относительно возможности возвращения “Залива” в госсобственность, “владелец заводов, газет, пароходов” Давид Жвания заявил, что реприватизация невозможна. Поскольку “Бринкфорд”, которым руководил Жвания (то ли полностью, то ли частично), скупал принадлежащие ему акции “Залива” (внимание!) на вторичном рынке. В то же время, сотрудники судостроительного утверждают, что их элементарно “нагрели” на акциях. Часть акций предприятия работникам раздавалась бесплатно (во время “первоначальной” приватизации), еще часть им было предложено купить по коммерческой стоимости. Однако, когда подошло время выплаты дивидендов, собственникам акций керченского судостроительного из числа работников предприятия было объявлено, что их акции куплены с “какими-то нарушениями”, и потому... “недействительны”. Вместе с тем, и по бесплатным акциям дивидендов никто и никогда не видел. Из числа работников, разумеется.

Выходит, нельзя исключать, что уже в 2001-м владевший контрольным пакетом предприятия “Бринкфорд” специально не выплачивал дивиденды по акциям сотрудникам предприятия и изыскивал “нарушения” при продаже ценных бумаг завода работникам, чтобы обесценить акции до состояния “туалетной бумаги” и скупить их по дешевке, якобы, на вторичном рынке.
Кстати, в один день с началом протестов керченских рабочих против “экономического курса” “нашеукраинца” Жвании, который довел керченский судостроительный до хронических невыплат зарплаты и дела о банкротстве, лидер “Нашей Украины” Виктор Ющенко анонсировал свою предвыборную программу. На “презентации” он заявил, что “власть должна определить темпы повышения социальных гарантий и ежеквартально отчитываться о достижении этих “социальных маяков”, о выполнении своих обещаний”. Об этом сообщила пресс-служба “Нашей Украины”.

На это можно ответить словами герцогини Малборо, первой статс-дамы из кинофильма “Стакан воды”. “Прежде, чем заниматься делами государственными, сэр, лидер оппозиции должен навести порядок в своих делах. Вы этого не сделали...” Прежде, чем заявлять о нарушении социальных гарантий Кабинетом Министров, Виктор Андреевич, заставьте членов собственной фракции обеспечить выполнение социальных гарантий на принадлежащих им или подконтрольных предприятиях. Тогда и заявления лидера “Нашей Украины” станут обоснованными, да и проблем по стране поубавится. Иначе, если “власть начнет определять социальные гарантии” (по Ющенко), хоть отдельном “Заливе”, сам же Ющенко начнет очередную кампанию против “преследований по политическим мотивам”, как это было с олигархом Червоненко и его концерном “Орлан”.
29 июня под Кабинетом Министров Украины прошла акция, которая была организована активистами БРАТСТВА в поддержку рабочих Керченского судоремонтного завода “Залив”, которые обратились к Братству за помощью. Братство требовало от Кабмина немедленно обеспечить выполнение конституционных прав рабочих “Залива” относительно возвращения им зарплаты, которую задерживают несколько лет подряд.

Эта акция проходила параллельно с демонстрациями работников “Залива” в городе Керчь. Если руководство завода не опомнится и не выплатит долги, рабочие, возглавленные Братством, готовы прибегнуть и к более решительным мерам.

Сергей ГАРКУША, “Тиждень”, 2.07.2004 г.


СТРАЙК У КЕРЧІ
2 липня Керч струсонула друга хвиля акцій протесту організованих Страйкомом БРАТСТВА: відбувся масовий вихід мешканців міста до мерії Керчі, де колишні і теперішні працівники заводу "Залів" вимагали від влади вплинути на дирекцію підприємства і забезпечити виплати заборгованостей по зарплаті...

До мера Керчі було чимало й інших вимог: відновити повноцінне водопостачання (зараз холодна вода в місті подається раз на дві доби, гарячої немає ніколи), відремонтувати дороги, підвищити рівень комунального обслуговування тощо. Злякавшись стрімкого натиску, міський голова особисто зустрівся зі страйкарями, засудив дії керівництва "Заліву", підтримав їх і заявив, що в понеділок сам візьме участь у страйку працівників проти свавілля власників і дирекції суднобудівного заводу.
Разом з акцією під мерією проходила ще одна - активісти Одеського БРАТСТВА Юрій Прокопенко, Костянтин Шеремет та Олег Дорохов, які прибули до Керчі на підсилення місцевого Страйкому БРАТСТВА, на знак протесту проти невиплат зарплати працівникам суднобудівного "Залів" прикувалися ланцюгами до мосту і перекрили рух транспорту в напрямку вказаного заводу. Міст було блоковано понад чотири години. Величезна пробка автомобілів ледве була розтягнута і спрямована в об'їзд за декілька кілометрів. Цією попереджувальною акцією БРАТСТВО заявило, що дає дирекції заводу і його власникові - олігархові-"нашоукраїнцю" Жванії дві доби на остаточне вирішення питання про виплату заборгованостей.

Департамент пропаганди БРАТСТВА


Другий етап акції у Керчі за виплату заборгованості робітникам з-ду "Залів" завершився успіхом!
2 липня Керч струсонула друга хвиля акцій протесту організованих Страйкомом БРАТСТВА: відбувся масовий вихід мешканців міста до мерії Керчі, де колишні і теперішні працівники заводу "Залів" вимагали від влади вплинути на дирекцію заводу і забезпечити виплати заборгованостей по зарплаті. До мера Керчі було чимало й інших вимог: відновити повноцінне водопостачання (зараз холодна вода в місті подається раз на дві доби, гарячої немає ніколи), відремонтувати дороги, підвищити рівень комунального обслуговування тощо. Злякавшись стрімкого натиску, міський голова особисто зустрівся зі страйкарями, засудив дії керівництва "Заліву", підтримав їх і заявив, що в понеділок сам візьме участь у страйку працівників проти свавілля власників і дирекції суднобудівного заводу.
Разом з акцією під мерією проходила ще одна - активісти Одеського БРАТСТВА Юрій Прокопенко, Костянтин Шеремет та Олег Дорохов, які прибули до Керчі на підсилення місцевого Страйкому БРАТСТВА, на знак протесту проти невиплат зарплати працівникам суднобудівного "Залів" прикувалися ланцюгами до мосту і перекрили рух транспорту в напрямку вказаного заводу. Міст було блоковано понад чотири години. Величезна пробка автомобілів ледве була розтягнута і спрямована в об'їзд за декілька кілометрів. Цією попереджувальною акцією БРАТСТВО заявило, що дає дирекції заводу і його власникові - олігархові-"нашоукраїнцю" Жванії дві доби на остаточне вирішення питання про виплату заборгованостей.
В понеділок, 5 липня, на суднобудівному заводі "Залів" розпочнеться великий страйк проти свавілля адміністрації. Слідкуйте за подіями.

Департамент пропаганди БРАТСТВА


Активісти БРАТСТВА ланцюгами прикувалися до мосту в Керчі і перекрили рух транспорту в напрямку заводу "Залів"
Активісти Одеського БРАТСТВА Юрій Прокопенко, Костянтин Шеремет та Олег Дорохов, які прибули до Керчі на підсилення місцевого Страйкому БРАТСТВА, на знак протесту проти невиплат зарплати працівникам суднобудівного "Залів" прикувалися ланцюгами до мосту і перекрили рух транспорту в напрямку вказаного заводу. В цей же час активісти Керченського страйкому БРАТСТВА проводять мітинг біля виконкому Керченської міськради з вимогами негайно вплинути на керівництво заводу "Залів" і забезпечити виплати заборгованостей робітникам.

Департамент пропаганди БРАТСТВА


КЕРЧ: хроніка боротьби
Заключний і найбільш активний етап підготовки до проведення акції почався напередодні 28 червня. Удень за допомогою місцевих активістів розклеїли і роздали останню партію листівок. Уночі підготували плакат з гаслом "У 16.30 мітинг біля прохідний заводу "Затока ", самотужки нанесли "зовнішню рекламу" з гаслами "Зарплату робітникам "Затоки". Рано-вранці розбилися на три групи. Дві групи активістів БРАТСТВА продовжили роздачу листівок із закликом прийти на акцію о 16.30 до прохідної заводу. Третя неподалік від в'їзду на прохідну заводу тримала транспарант із закликом прийти на акцію і одночасно роздавала листівки в автобусах, що підвозили трудящих на роботу.
Ранком 29 липня до канцелярії Керченського міськвиконкому було подано повідомлення про проведення акції. О 16.30 двома групами активісти БРАТСТВА прибули на акцію. Коли підійшли до першої прохідної заводу, назустріч вийшли кілька людей у міліцейській формі і в цивільному. Один з них, як з'ясувалося це був Олег Корнієнко, заступник начальника управління УМВС у м. Керчі, начальник міліції громадської безпеки, який пригрозив, ніби проводити акцію нам заборонено у зв'язку з тим, що немає повідомлення. У відповідь ми повідомили, що є журналістами газети "БРАТСТВО" і робимо репортаж про життя і проблеми робітників заводу.
Вони зажадали наших посвідчень і погрожували, що пов'яжуть, закують у наручники і т.д. Особливо проявляв рвєніє майор (здається на пізвище Хорошко) - старший дільничний Камиш-Бурунского районного відділення міліції. На вимогу кореспондентів міліціонери у цивільному відмовилися пред'явити службові посвідчення і намагалися переконати в недоцільності проведення акції. Та ми вже знали, що біля прохідної на мітинг зібралося біля ста чоловік, що по керченських мірках дуже багато, адже до нашого приїзду серед робітників панувала атмосфера зневіри, повного нігілізму і зібрати групу з п'яти чоловік, що відкрито заявляли б про свої проблеми, було дуже важко. Прорвавши міліцейську лаву, ми вирушили до прохідної заводу "Затока".
На місці розпочали мітинг протесту. Перед працівниками підприємства виступили Олексій Середюк, Андрій Вінтовкін та Сергій Васик.
Керченське телебачення знімало акцію на свою відеокамеру, кореспонденти брали інтерв'ю в учасників мітингу, начальства заводу і якихось сумнівних типів, що ховалися за спинами міліціонерів. Стало зрозуміло, що зйомка місцевими телевізійниками ведеться не дуже об'єктивно, бо коли виникали які-небудь гострі ситуації, камера чомусь була спрямована вниз або убік.
Акція була проведена дуже успішно. Робітники виявилися активними і налаштованими на боротьбу за отримання заробленого від злодійкуватого начальства. Чимало з них не криючись тицькали пальцями у заводське керівництво, прилюдно називаючи їхні посади і прізвища.
На мітингу було прийнято звернення до керівництва заводу і міста з ультиматумом забезпечити виплату всіх заборгованостей до 5 липня. У противному випадку страйкарі пообіцяли розпочати безстроковий страйк і блокувати вхід до заводу "Затока".
На 2 липня призначено мітинг протесту біля будинку виконкому Керченської міської ради.
Ми думали, що після прохання підписати заяву, робітники почнуть розходитися, і мало хто захоче підписатися, але результати перевершили всі мислимі чекання. Щоб підписати зачитана заява , робітники займали чергу, створюючи дійсний ажіотаж.
Розійшлися всі натхненними. Група активістів "БРАТЕРСТВА" з чотирьох чоловік, сіли з робітниками в автобус, з метою довідатися настрою. Робітники дійсно з інтересом поставилися до акції і вже самі напрошувалися і дізнавалися час проведення наступних акцій.

Сергій ВАСИК, Страйковий комітет БРАТСТВА, м. Керч


Працівники керченського суднобудівного заводу „Залів” звертаються на допомогу до БРАТСТВА
Завод має великі заборгованості по зарплаті. Група активістів Братства відправилася до Керчі , з метою вивчити ситуацію на місці і допомогти організувати результативний страйк. До цього часу - БРАТСТВА мало лише досвід комунальної боротьби. В нашій скарбниці успішні акції захисту прав мешканців ряду великих обласних міст проти свавілля місцевих властей. В Керчі ми прагнемо одержати новий для нас досвід робітничої боротьби проти зловживань керівників і власників підприємств.
Перші повідомлення з Керчі від активістів БРАТСТВА
Працівники щиро розповідали про свої проблеми, про те, що вже з 2002 року їм не сплачується зарплата, незважаючи на те, що завод прибутковий. На завод постійно надходять замовлення, в тому числі й від закордонних замовників.
Керівництво утримує кошти, що належать працівникам заводу та пускає їх в оберт, таким чином наживаючись на обкраданні робітників. Разом з тим, працівники зневірились, що можна будь-що змінити на краще. Всі акції (страйки), які проводились до цієї пори з ініціативи активістів заводу та за підтримки політиків різних рангів, не давали жодного результату. Після чергового передвиборчого галасу, про них швидко забували. Одразу за цим відбувались масові звільнення та репресії, проти найбільш активних бунтівників. Тому робочі залякані і зневірились в можливості чогось домогтися від керівництва. Вони відкрито заявляють, що керівництво заводу застосовує до них бандитські методи і тому бояться приймати участь в будь-яких заходах, які спрямовані проти керівництва. Тільки після жвавої та дійсно зацікавленої бесіди з активістами БРАТСТВА, дізнавшись про діяльність та успіхи БРАТСТВА в боротьбі зі свавіллям та цинізмом чиновників, у багатьох робочих в очах з’являвся живий блиск і надія. Вони були готові активно відстоювати свої права та брати участь в будь-яких заходах, що проводить БРАТСТВО. З найбільш активною та свідомою частиною робочих вдалося вирішити питання, щодо організації зборів трудових колективів цехів заводу, для зустрічі з активістами БРАТСТВА.

Крім проблем із зарплатами з'ясувалося, що існують проблеми із приватизацією заводу. Багатьох робітників обдурили при покупці акцій. Частина акцій робітникам роздавалася безкоштовно, а частину можна було купувати по комерційній вартості. Коли підійшов час виплачувати дивіденди, робітникам сказали, що акції були куплені із якимись порушеннями й тому вони недійсні. По безкоштовних акціях дивідендів, теж ніколи не виплачували. Робітники вважають, що їхні проблеми пов'язані із приватизацією заводу. Коли завод був у державній власності таких проблем не було . Робітники знають, що основний власник заводу Жванія. Знають, що великий друг власника - мер Києва - Омельченко, який приїжджав і вручав якісь нагороди власникові заводу. Деякі думають, що власник заводу мешкає в Англії й керує звідти.

На заводі існують різні прошарки, які друг до друга ставляться досить недружелюбно. Це три групи робітників. Перша - місцеві жителі, друга - робітники із різних кінців України, третя - іноземці (югослави). Місцевим зарплату не виплачують. По іногороднім і югославам точної інформації немає. По одних відомостях їм повністю все виплачують (на чому й заснований конфлікт із місцевими), а по іншим - по закінченні терміну контракту їх просто кидають, нічого не виплачуючи. Югослави дуже закриті. На контакт взагалі не йдуть.

Зустрічі в робочому містечку з із робітниками, членами родин сімей робітників, тими хто був раніше робітниками. Ситуація та ж. Практично всі відкрито казали про свої проблеми, у тому числі й на камеру. За рідкісним винятком всі активно (поки на словах) підтримали ініціативу Братства. Погодилися активно допомогти в розповсюдженні листівок і переконанні друзів, сусідів і т.д. Зрідка попадалися песимістично налаштовані або навіть негативно (у т.ч. агресивно) стосовні до нашої діяльності, але їх швидко ставили на місце свої ж.

Страйковий комітет БРАТСТВА


Робітникам - зарплату, начальст ву - лопату!
Сьогодні о 12-й годині під Кабінетом Міністрів України відбулася акція, організована БРАТСТВОМ на підтримку робітників керченського судоремонтного заводу "Залів", які звернулися до БРАТСТВА по допомогу. БРАТСТВО вимагало від Кабміну негайно забезпечити виконання конституційних прав робітників "Заліву" щодо повернення їм зарплати, яку затримують кілька років поспіль. Ця акція відбувалася паралельно з демонстраціями працівників "Заліву" у місті Керч. Робітники заводу вже кілька років поспіль не отримують зароблену зарплату. Зневажені керівництвом заводу, зокрема власником підприємства - народним депутатом від фракції В. Ющенка "Наша Україна" Давидом Жванією, люди змушені були вдатися до масових акцій протесту, які відбуваються за допомоги Керченського страйкому БРАТСТВА. Якщо керівництво заводу не схаменеться і не виплатить борги, робітники, очолені БРАТСТВОМ, готові вдатися до рішучих кроків...

Страйковий комітет БРАТСТВА


Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати   

Новини за темою:

- ПЕРЕМОГИ БРАТСТВА

Читайте також:

- Акція протесту проти цензури та репресування ЗМІ. Video
- ЧорКом розпочав встановлення АнтиCистемних дорожніх знаків. ФОТО
- БРАТСТВО презентує музичний кліп на честь УПА
- Братство Святого Луки: перша обжиралівка протесту. ФОТО ВІДЕО
- Активістка Братства св.Луки відшмагала Табачника квітами по обличчю. ВІДЕО. ФОТО
Повернутися назад
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100