БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Травень 2020 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 
28.10.2011 | bratstvo
І ця людина могла увійти в історію України…

Перед виступом Азарова
Насилу знайшов дорогу. До чого така конспірація? Зібрали на околиці міста, без оголошення в пресі, від кого вони ховаються?

Перша година виступу Азарова
І ця людина могла увійти в історію України... Як великий будівничий! Забудував усю країну податковими. Коли Мазепа будував церкви та полкові адміністрації, Азаров будував капища для поклоніння мамоні. Будівлі податкових адміністрацій органічно поєднують у собі стиль та дух сатанізму.

Друга година виступу Азарова
І чого він поперся до того "вічного вогню"

28.10.2011 | Андрій Ватолкін
«Консуле, перегорни сторінку!» або «як не вмерти від української мови»

Пам’ятаєте старий радянський анекдот: Виступає Брежнєв. Читає по папірцю: "Ми йдемо на гавно..." Зупиняється, перечитує: "Ми йдемо на гавно..." Дивується, перегортає сторінку: "А, ми йдемо нога в ногу, товариші!"
Це я до того, що іноді корисно перегорнути сторінку, перш ніж робити висновки. Сьогодні генконсул РФ у Сімферополі Володимир Андрєєв у інтерв'ю місцевій газеті вкотре озвучив розхожу страшилку про вбивчу українську мову. Мовляв, заходять люди до аптек і не можуть ліків купити

27.10.2011 | Ганна (Лисиця) Сінькова
Про захист суспільної моралі

Ми не бачимо різниці між владою і опозицією. Щоправда до сьогодні можливо не бачили її тільки ми. Зараз – подібність обох сторін стала нарешті очевидною. І очевидною вона стала завдяки явищу цензури.

Тут ми маємо наочний приклад зі змінами до основного закону «Про захист суспільної моралі», що зможе нам з вами, шановні революціонери, нарешті закрити писки у інтернет-просторі. Закон явно вигідний діючій владі просуває не зловісна Партія Регіонів

24.10.2011 | Ганна Лисиця
Ukrainian Blowjob (уривок)

- Ну як тобі, – запитала Світлана Михайлівна, маючи на увазі ресторан, до якого їй ледь вдалося затягти Георгія.

- Якби я мав звичку вечеряти в моргах і на кладовищах – я б зацінив. Як на мене – розвішувати трупи на стінах закладу, де їдять – не кошерно якось, – пробубонів Жора оцінюючи шикарний заклад повністю завішаний опудалами рідкісних тварин…
Разом з ними до кав’ярні заскочила Катерина, молода

18.10.2011 | Сергій Чаплигін
Субкоманданте Маркос: “дозвіл на свободу непотрібен“

Мексиканський уряд стверджує, що  субкоманданте  в дитинстві відвідував єзуїтську школу в Тампіко, де  ознайомився з «Теологією звільнення» . Вищу освіту отримав в Національному автономному університеті Мехіко, після чого став професором філософії. Разом з тим, родина Гильєна, не маючи жодних відомостей про його подальшу долю, відмовляється визнавати, що він і Маркос - одна й та ж сама особа. Маркос також заперечує будь-який зв'язок з Гильєнами, однак під час мирного походу на Мехіко в 2001 році під час свого виступу в університеті UAM він ясно дав зрозуміти, що раніше не раз тут бував.

В квітні 2001 року Субкоманданте Маркос очолив мирний похід на Мехіко. В червні 2005 року в рамках президентської кампанії, що розгорталася, Субкоманданте Маркос анонсував «Іншу кампанію» (ісп. La Otra Campana)

18.10.2011 | Надія Моклюк
Матвія 25, 14-30

Маріуполь. Звичайна родина. Мати працює на заводі. Батька немає. А може, він п‘є. Чи уже спився. Не важлво. Син у музичній школі. З якогось дива. Дивом їде до Києва. Поступати до музучилища. І поступає. Бо – геній. Необроблений самородок. Яким ніхто ніколи не займався. Так, як слід.

Викладач – професіонал. Найвищої проби. Чудові перспективи. Можливість світового успіху. Світового визнання. Шанс від долі. І – студентський гуртожиток. Старші товариші. Горілка. Рікою. «Схаменися! Пізно буде!» Він усміхається. Геній не проп‘єш. Через чотири місяці – міжнародний конкурс. Перша сходинка на Олімп.  Стовідсоткове призове місце. Якщо не перше.

08.10.2011 | Ярослава Пугачова
Висновки… Сумніви… Сподівання…


Зазвичай такі сповіді присвячують круглим датам, але це банальна й стереотипна фігня. Замислюватись про те, що змінилось – у тобі, у світі, у оточуючих, варто завжди.

Були і є люди, які мене вчать. Кожної хвилини – словами, жестами, діям. Навіть мовчанням. Проте, мудрі кажуть: життя навчить. Власне, це і є спроба осмислити, чого мене навчило життя у двіжусі

03.10.2011 | art-bratstvo.org
Почему в стране такая ерунда творится…

комікс

01.10.2011 | sindikat777
Чому Могилянка не Сорбона

Днями студентка Києво-Могилянської академії Дар‘я Степаненко, на знак протесту проти антиукраїнської політики, відшмагала міністра освіти Дмитра Табачника букетом квітів по обличчю. Практика світових та європейських студентських рухів зокрема показує, що студенти не просто солідарні з такими вчинками, вони їх здійснюють постійно та солідаризуються навколо них. Студенти готові постраждати, але відстояти гідність свого навчального закладу. У травні 1968 року декілька сотень студентів вийшли на майдан Сорбони

30.09.2011 | Цензор.НЕТ
Не прікол. Студенти-агрономи засудили “квітковий теракт“. ВІДЕОСтуденти Миколаївського аграрного університету вирішили стати на захист, "постраждалого" від букета київської студентки, міністра освіти Дмитра Табачника у дусі застійних брежнєвських часів СРСР

30.09.2011 | Сестра Надія
Віри, Надії, Любові, Софії

Дивитися на муки тих, кого любиш – важче, ніж мучитися самому. Неможливо уявити, що відчувала матір, дивлячись на страждання своїх дітей. Це не те, коли дитину забрали, й ти просто не знаєш, що з нею. І це неможливо пережити. Але коли дітей катують на твоїх очах, і ти можеш припинити це лише одним словом… і не припиняєш. Навпаки, підтримуєш та просиш їх триматися. Цього неможливо осягнути людині «зі сторони». Язичники й атеїсти не зрозуміють.

Християнство пропонує парадоксальний, ірраціональний погляд на життя. А головне – на смерть.

Справа не в тому, що християни йшли на смерть добровільно

28.09.2011 | Цензор.НЕТ
Студент кинув Табачнику в обличчя букет квітів заради “порятунку науки“. ФОТОВідбулася акція "Попади у Табачника - урятуй освіту і науку України!".

Акція проводилася біля Червоного корпуса Університету ім. Тараса Шевченко, всі бажаючі студенти могли взяти участь в акції метання квітами в портрет Табачника. У такий спосіб організатори виявили свій протест і вимагали звільнення міністра освіти і науки, молоді й спорту Дмитра Табачника.

Один зі студентів особливо влучно потрапив у портрет Табачника за "порятунок освіти і науки України"

27.09.2011 | Сергій Чаплигін
Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього

Воздвиження Хреста Господнього – торжество, присвячене згадці про віднайдення святою рівноапостольною царицею Єленою Хреста, на якому був розіп'ятий Господь наш Ісус Христос, і встановлення його для загального вшанування і поклоніння. Святкується 14 (27) вересня.

Це єдине свято, що одержало початок одночасно із самою подією, якій воно присвячене. Перше Воздвиження відсвятковане в Єрусалимській Церкві на початку IV ст. при самому знаходженні хреста. Джерела називають різні роки цієї події – 313, 326. Найбільш достовірним є свідчення Олександрійської хроніки VI ст., що відносить його до 14 вересня 320 р.. За переказом, цариця Єлена, мати імператора Костянтина Великого

26.09.2011 | Сестра Надія
Букетом по обличчю? Тут не все так просто…

Живим людям не догодиш. Дивилася вчора підсумкові випуски новин вітчизняного ТБ – плакала. Головні теми були: афганці і букет Табачнику. Але якщо з афганцями усе більш-менш ясно – люди прийшли захищати своє кревне, – то на тему Даші з її ліліями журналісти ізголялісь, як хотіли.
Було проведено ціле розслідування. В результаті якого виявилися шокуючі, без перебільшення, речі. «Братство св. Луки», від імені якого виступала Даша Степаненко, виявляється, пов‘язано із Д.Корчинським. При цьому машина, до якої дівчина сіла одразу після акції, належить одному з провідних

26.09.2011 | Ієродиякон Савва (Гамалій)
Всупереч логіці

Біблійні автори ніколи не переймалися несуперечливістю того, що вони писали. Апостол Павло міг написати: зі страхом та тремтінням виконуйте своє спасіння, бо то Бог викликає у вас і хотіння, і чин за доброю волею Своєю (Флп. 2, 12-13). В одній частині фрази він закликає до вільного та відповідального звершення свого спасіння, а в — іншій вказує на те, що від людини прагнення спасіння не залежить, а саме Бог творить в людині прагнення до спасіння. Автори Святого Письма завжди більше переймалися динамікою стосунків з Богом, а не систематизацією вчення. Якби наше спасіння залежало від стрункої доктрини, то вона неодмінно містилася б у Біблії. Проте ми її не знайдемо там. Людина, котра навертається до Церкви, може подумати, що там є однозначні відповіді на будь-які запитання, а сама Церква володіє універсальним ученням на всі випадки життя. Але такої логічно стрункої системи Церква не має. Чи потрібна вона?


Сторінки: 1, 2, 3 ... 63, 64, 65  Наст.
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100