БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Травень 2020 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 
18.10.2011 | Дмитро Корчинський
30 варіацій

Треба підірвати телевізійні вишки, які транслюють російську телепродукцію, та відстрілювати на далеких підходах російських поп-зірок не від того, що вони російські, а тому, що в них завеликі допуски, й неналежна якість обробки поверхні напилком.
Також було б непогано, аби більшість читачів цієї статті покінчили життя самогубством, а саме ті з них, хто читав Коельо і зазначив Булгакова в даних про улюблені книжки у себе на фейсбуці. З метою схилити вашу підсвідомість до суїциду, я скористався в цьому тексті деякими прийомами нейролінгвістичного програмування. Нажаль, НЛП – теж попса, тому можете спати спокійно. До другої години, 45 хвилин ночі. Потім, не прокидаючись, ви виконаєте алгоритм, зашифрований у цьому посланні.

Але повернемося до прекрасного...

13.10.2011 | Дмитро Корчинський
Вона сидить і він не гнеться


Любий Вікторе Федоровичу, нам тут, у столиці, непотрібен мер-космонавт, анархіст на посаді голови Укрзалізниці, поет-романтик на чолі Енергоатому, яскравий метросексуал у якості Київського митрополита, або нонконформіст-президент. Нам потрібне лагідне телятко, яке випросить іще один транш МВФ, вимутить Зону вільної торгівлі з Євросоюзом, зацілує гузицю євро-комісара заради скасування віз.

Натомість серед опозиціонерів хотілося б бачити побільше Че Гевар

03.10.2011 | Дмитро Корчинський
Малятам про звіряток

Українська корупція психологічно ближча до крадіжки. Російська – до пограбунку. Українці згоджуються з корупцією, росіян до неї змушують. Українська корупція гуманізує стосунки держави і громадянина. Російська ґвалтує громадянина.

Сенс української політики в тому, що в нас борються два типи корупції. Ми побережемося ілюструвати це подіями на Печерську, порівнювати дачну архітектуру Безрадичів з Межигір'ям. Візьмемо для прикладу Одесу, її завжди хто-небудь бере, де на останніх місцевих виборах промосковські росіяни заступили при владі проукраїнських євреїв

27.09.2011 | ТРК "КРУГ"
“Інший погляд“ 26.09


23.09.2011 | Дмитро Корчинський
Букет Табачника

Табачник із безсоромністю хлопчика з київської російськомовної інтелігентної родини, якій так і не вдалося стати московською, заявив, що студентка прагнула подарувати йому квіти. Можливо, завтра ми почуємо заяву, що він від неї вагітний. Це сигнал суспільству: якщо ляпас сприймається як подарунок, то (не приведи Господи!) постріл буде сприйнято, як сюрприз, вибух, як салют.

Більшість респондентів незгодна зі вчинком студентки Дар’ї

20.09.2011 |
"Інший погляд" 19.09


19.09.2011 | ТРК "Круг"
Інший погляд. ВІДЕО

На одеському телеканалі «Круг» вийшла нова передача з Дмитром Корчинським «Інший погляд».
В той час, коли інші місцеві телеканали фокусуються переважно на антиукраїнській пропаганді, телеканал «Круг» наразі залишається чи не єдиним опозиційним телеканалом Одещини. Незважаючи на постійний тиск з боку місцевої влади та сфабриковані кримінальні справи проти керівництва телеканалу, ТРК «Круг» продовжує висвітлювати гострі проблеми регіону, корупційні оборудки нової влади та її антидержавницьку

13.09.2011 | Дмитро Корчинський
Що було, що буде, чим серце заспокоїться

МВС купляє 555 автозаків. МОЗ не в стані закупити медичне обладнання, реагенти та медпрепарати для лікарень. МВС додатково закупила 10 тисяч бронежилетів. Досі не проведені тендери на закупівлю ліків на 2011 рік. Боєць спецназу МВС «Беркут» виходить на пенсію після 12 років вислуги (якщо він заступає на службу у 20 років, то в 32 роки він вже пенсіонер). Лікар дитячої онкогематології виходить на пенсію у 65 років, її розмір значно менший за пенсію офіцера «Беркуту».

Українцям призначено швидше вмирати і більше сидіти. Проте, є і гарна новина! Ми не одинокі: в усьому світі у зв‘язку із кризою збільшуються проблеми з соціальним забезпеченням та, незалежно від економічних обставин, зменшується обсяг свободи.

31.08.2011 | Дмитро Корчинський
Лікнеп для диктатора - початківця

Янукович посланий нам Богом. Я дуже люблю одну бувальщину і часто набридаю нею юним адептам незаконних воєнізованих формувань. Ризикну понабридати і вам. Якось до настоятеля монастиря, розташованого неподалік від Влахернського палацу у Царгороді, уві-сні явився Христос. Настоятель замість попросити що-небудь, попросив дозволу запитати.
-          Чи правда, що немає влади інакше, як від Тебе?
-          Так, – сказав Христос.
-          Господи, - спитав далі настоятель, - чому ж тоді нами править злий тиран Фока?
-          Тому, – відповів Господь, - що Я не зміг знайти для вас гіршого.
До нас Господь добріший, ніж до ромеїв. Янукович не найгірший. Серед його друзів й поміж опонентів є багато тих, кого ще менше за нього

25.08.2011 | Дмитро Корчинський
Живопис і футболісти

Інтелект значить більше, ніж коли б те не було, інтелектом насичується побутова техніка, впроваджується інтелектуальна зброя, політикою провідних держав є імпорт інтелектуалів. Проте, телепередача, присвячена, скажімо, досягненням штучного інтелекту, ніколи не потрапить до прайм-тайму. Натомість усі рейтингові рекорди б'ють спортивні програми і програми за спортсменів - людей, можливо, й не зовсім позбавлених інтелекту, але таких, яким зайві мізки заважають. Спортсмени самі є продуктом технологій, але чому ми беремо їхні автографи, а не автографи їхніх фармацевтів?

11.08.2011 | Дмитро Корчинський
Президент не дотягує до ролі Януковича

Україна – це гарна п‘єса, яку грають погані актори. Виконавець ролі Януковича явно не дотягує до масштабів цього трагічного персонажа. Прикро! Адже карколомна біографія, сюжет з несподіваними поворотами дають розкішну нагоду для акторського самовираження, для блискучих сценічних імпровізацій.

Ввести до сюжету домінантну жіночу постать – було сміливою задумкою анонімного драматурга. Актриса – відчайдушна на сцені

28.07.2011 | telekritika.ua
Я розумію нашу сестру Дарку Чепак. ВІДЕО


Якби Шекспір жив у часи Річарда III, то яка була б реація монарха на критичні висловлювання драматурга? Чи схопився б він за сокиру? Але ж кожному януковичу хочеться залишитися в історії завдяки тим, хто пише. І йому хочется, аби це було геніально. Трубадур вставляє відрізану Героєм голову Дракона у загальний культурологічний контекст

25.07.2011 | Дмитро Корчинський
Похвала Януковичу

Маловіри можуть заперечити: триває азаровщина, в'язниці переповнені підприємцями, відбувається монополізація прибутків, згортання демократії, поневіряються Юля і Юра, лікарні катастрофічно не забезпечені ліками, посади купуються, репресивність і ціни зростають. Все так і є, але біографія Януковича свідчить, що він ніколи не бере того, чого йому не віддають. Саме тому я не дуже вірю в казки про шапки.
Ця влада завжди відступає, коли стикається з найменшим спротивом. Не від страху – від прагматизму

06.07.2011 | Дмитро Корчинський
Революція починається з революції назв

Я прихильник трипіломанії. Якщо у вісімдесятих роках трипільський банячок середнього розміру коштував 50 совєцких рублів, то нині, зусиллями трипілофілів, його вартість подекуди сягає 5 000 доларів. Себто, нині і в Україні завелися ліквідні корисні копалини. Вони кажуть, що вся європейська культура пішла з України. Це обнадіює, можливо колись вона сюди повернеться.

Аби це сталося, треба подолати власні звички. Не тільки шкідливі

22.06.2011 | Дмитро Корчинський
Буданов живий!

Полковник Буданов викрав сімнадцятирічну чеченську дівчину, катував її, вбив, зґвалтував її труп, і став іконою російського патріотизму. Його все ж таки судили, він відсидів термін, який буває дають за крадіжку мобілки. Днями в центрі Москви чеченці застрелили його як собаку, тому він навічно залишиться в російській пам’яті як герой. Йому поставлять пам’ятник. Його ім’ям називатимуть вулиці. На його прикладі виховуватимуть дітей.

Наївний читач може не повірити, але автор на власні очі бачив біля Кремля кінний пам’ятник попереднику полковника Буданова


Сторінки: 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Наст.
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100