БРАТСТВО - Д. Корчинський
index.php?newlang=ru index.php?newlang=ua english


Зробити стартовою
Додати в обране
Написати листа
Геть демократію! Хай живе свобода!
 БРАТСТВО
 СВIТ
 ЗВ’ЯЗОК
 МАТЕРIАЛИ


 Сторінки наших авторів 
BRATSTVO
D.Korchinskiy
Відеоблоґ Д.К.
Alex BORGEZE
 AttiLa
 Chaplygin-s
 Linux
 Lisichka_ua
LorkinZ
Mamka777
Mokluk
Nebratan
Sindikat 777
Vintovkin


 Пошук 
 В допомогу платникам єдиного податку 
 МПР 
 БРАТСТВО-ПРОДАКШН 
 Книги Д. Корчинського Це і воно

Война в толпе

Філософія смути


РУССКИЙ ВОРОНЕЖ - НАЦИОНАЛ-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ВОРОНЕЖСКИЙ ПОРТАЛ

Объединенная Православная Молодежь

Свободная Одесса

ТРК «Круг»


Олександр Муратов -
"Четвертий вимір"Олесь Вахній -
"Від дзвоника до дзвоника"П’єса "Упиряки,
або Мудаки при владі."Дневник Нео


Шрифт для листівок


Даешь русский без правок! Архів 
«« Травень 2020 »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Наша кнопка 
БРАТСТВО - Д. Корчинський
код кнопки

Банери БРАТСТВА

Стара версія сайту

БРАТСТВО - Стрічка - ukr
БРАТСТВО - Лента - rus
 Пошук 
 Наші спонсори 

СБУ

ФСБ

MOSSAD

 

 

 


2003-2008, БРАТСТВО
Думки авторів ніколи не поділяються редакцією.
Передрук матерiалiв заохочується з посиланням на
http://bratstvo.info
 

24.10.2011 | Ганна Лисиця
Ukrainian Blowjob (уривок)


- Ну як тобі, – запитала Світлана Михайлівна, маючи на увазі ресторан, до якого їй ледь вдалося затягти Георгія.

- Якби я мав звичку вечеряти в моргах і на кладовищах – я б зацінив. Як на мене – розвішувати трупи на стінах закладу, де їдять – не кошерно якось, – пробубонів Жора оцінюючи шикарний заклад повністю завішаний опудалами рідкісних тварин…
Разом з ними до кав’ярні заскочила Катерина, молода журналістка, що працювала зі Світланою Михайлівною над світлим майбутнім в Партії Світлого Майбутнього.
Розмова як завжди звелася до особи їхнього шефа, Семена Павличишина, якого позаочі називали ніжно – Кумаром.
Цього разу Кумар, виявляється, дозволив собі словесно образити Світлану Михайлівну під час наради просто через те, що вона забула покласти йому в каву цукор. Хоч Георгій мав з матір’ю доволі натягнуті стосунки і бачився з нею не частіше ніж раз на місяць за кавою – якомусь мудаку такого ставлення для мами він пробачити не міг:
- За таке треба пиздить, – було першою його реакцією.
Пані Світлана скривила сувору фізіономію, але то стосувалося радше лексики. З методами боротьби зі знахабнілими однопартійцями вона була цілком згодна.
- Було б непогано, тільки навіщо з нього мученика робити? – врешті відповіла вона. Дипломатично відвівши сина від загрози отримати чергову карну справу за «тяжкі тілесні».
- Та його багато хто з наших вже відпиздить хоче… Слизький тип. І головне, був би уже типовим слизьким політиканом – але ж ні, він ніхріна не шарить в політиці – так, дрібний кідала… взагалі невідомо, як він прийшов в ПСМ, – підхопила натомість Катря.
- Про те, що не шарить в політиці – це правда, – підтвердила Світлана Михайлівна, – він тільки через рік свого правління дізнався, що раніше наша партія називалась Партією Гітлера і Мусоліні… ще кілька разів перепитував – казав що такого бути не може. Зате на нарадах з керівництвом (я як його помічник – теж на них вимушена бути присутньою) розповідав про це так, ніби він сам в ПГМі був…
- І це не вперше, – підтвердила Катерина, – зазвичай, сука, просто тирить ідеї і видає за свої… У нього і в бізнесі так.
Георгію було це все нудно слухати – він не мав відношення до політики і в страшному сні не міг собі уявити, що хтось може вирвати його з рядів Секти Письменників і запхати в якийсь там ПГМ чи ПСМ… проте раптом його осінило:
- Ідея! Хавайте поки тепле – креатив в чистому вигляді. Дарую як друзям – цінуйте – ваші вороги мені за таку ідею заплатили б…

За місяць мала стартувати передвиборча кампанія. Списки ще не були сформовані. Формувати їх мав партійний з’їзд партії Світлого Майбутнього. Мало вирішуватись важливе питання: кого ставити в список і яким номером. Високі партійні чини пиздячили не розгинаючись на авторитет. А найбільше звісно ж пиздячив Кумар, ну точніше його партійне крило. Робили п’ятирічку в два тижні (оскільки п’ять років партійної роботи були безнадійно про*бані)…

Світлана Михайлівна допила каву, зробила глибокий вдих і натиснула у Word кнопку «Друк». Принтер виплюнув аркуш паперу з текстом на два абзаци. В заголовку йшлося: «Служба Безпеки ПСМ повідомляє…».
- Тільки не сміятись, – скомандувала собі пані Світлана і попрямувала до кабінету Павличишина.
- Семене Степановичу, щойно по внутрішній розсилці прийшло, це дуже важливо, – стурбовано повідомила вона і простягнула йому аркуш з «посланням від СБ».
Кумар пробігся очима по тексту. Потім перечитав. І підняв грізний погляд на Світлану Михайлівну. Хвилинна тиша…
«Здається не купився, падла» – зрозуміла пані Світлана. Але суворий погляд не варто було переривати, аби ще більше не роздратувати шефа.
Після хвилинної мовчанки Кумар заговорив:
- Світланко, що ми про них знаємо? – діловито випалив Павличишин.
«Фу-у-у-ух… Ура! Попався!» – зраділа помічниця, а вголос почала рапортувати:
- Ось роздруківка головної сторінки їхнього сайту. Поки-що нам про них мало що відомо та й на сайті у них не густо. Але те, що вони налаштовані проти нас і несуть загрозу членам партії – це очевидно. Якщо служба безпеки поки-що про це не розповсюджується… думаю вони розраховують на нас, аби ми придушили це вороже кубло. Проте так, щоб не піарити їх до остаточної поразки… Ви ж розумієте, ворогів у партії багато – до них може хтось приєднатися… Дозвольте висловити власну думку з цього приводу пане Семене…
- Слухаю вас, – діловито мовив Кумар (не так від поваги до чужої точки зору, як через відсутність власної).
- Я вважаю, що поки-що треба зробити вигляд, що ми навіть не помітили цієї шифровки. Проте почати боротися з цими покидьками. У нас є хлопці в таємному підрозділі під назвою «Пост-ПГМ». Думаю вони швидко впораються з цим лівацьким непотребом. А ви в свою чергу, вже після перемоги – відзвітуєте на з’їзді партії про це. Думаю, це дасть вам гарантію зайняти одне з перших місць в списку на виборах…
- Світланко, ну от можете ж думати, коли хочете. Якби у вас ще й з кавою так виходило – ціни б вам не було. Але поки-що – тверда трійка. Стараєтесь. Так і зробимо. А що це за таємний підрозділ?
- Про це я поки не можу вам повідомити. Це можуть знати тільки заприсяжені перед Фюрером. Я і так забагато вам сказала. Але відкрию вам таємницю: на з’їзді партії присягу братимуть з вас – це найвищий рівень посвяти в тайну партії.
- З чого це ви взяли?
- Ось друге повідомлення – на цей раз від Фюрера особисто. З наказом з’явитися на партійний з’їзд в ритуальному костюмі. Це знак.
- Дайте сюди, – Кумар вирвав з рук помічниці другий аркуш, який був заздалегідь заготовлений на випадок, якщо план таки не провалиться (у що спершу Світлані Михайлівні не дуже вірилось). Це була важка артилерія… – Дивний якийсь костюм…
- Невже ви не знаєте – саме так виглядали однострої ПГМ і на разі саме в таких одностроях маршують наші бойові загони «Пост-ПГМ».
- Добре, доведеться мабуть його замовляти – сумніваюся що такі є у вільному продажу… добре хоч викрійка є…
- І останнє, пане Семене – це має лишатись в таємниці до з’їзду. Це партійне таїнство, яке буде введене лише на цьому з’їзді – важливо мовчати про це до самого дня посвяти.
- Звісно! – вигукнув Кумар, – я ж не дурний. Проте мені буде потрібна ваша консультація в цих питаннях – бачу ви в тому компетентні. – скажіть, я це що, всі будуть в таких одностроях на з’їзді?
- Ні, лише удостоєні найбільшої довіри і поваги в очах Фюрера.
Задзвонив телефон. Кумар потягнувся за слухавкою. Користаючись з нагоди, Світлана Михайлівна вислизнула з кабінету.
В коридорі на неї чекала Катруся:
- Ну що?
- Тріумф! – прошепотіла Світлана Михайлівна, – зараз буде дзвонити в ательє, аби самостійно замовити ритуальний костю…
Світлана Михайлівна не змогла договорити і вони з Катрею просто вибухнули реготом, добре хоч встигли вискочити з офісу на вулицю…
Павличишин перечитав шифровку від СБ…
- Мілітарне об’єднання Сталіністів, Хуліганів, Об’єднаних Націонал Комуністів і Анархістів, – говорилося в шапці сайту. Нижче готичним шрифтом вказувалась абревіатура…, – MOSHONKA, довб*оби, це ж треба було так назватися… ну нічого. Подивимось хто кого, – розважав вголос Кумар, – і кого тут скоро величатимуть «народним депутатом»…

- … Шановні побратими, сьогодні я урочисто оголошую про те, що Партія Світлого Майбутнього йде на вибори. Ми, на відміну від парламентських партій не продаємо прохідні місця в нашому виборчому списку, тому саме з’їзд сьогодні визначатиме, хто з голів партійних організацій очолить першу двадцятку, – завершив свою двадцятихвилинну промову Фюрер і під оплески кількатисячного залу попрямував зі сцени на своє місце у першому ряду, аби разом з усіма братами по партії слухати звіти голів і оцінювати пророблену ними роботу.

…Павличишин спізнювався. Лише сьогодні він зміг забрати з ательє свій ритуальний костюм і зараз стояв в заторі на під’їзді до з’їзду. Страшно нервував. До того ж у всій цій біганині він примудрився забути у штабі осередку роздруківку своєї промови. Тому треба було говорити по пам’яті…

Другий промовець завершив свій звіт. Фюрер був задоволений. Після того як Партія Світлого Майбутнього стала на шлях парламентаризму, їй з часом вдалося видворити зі своїх лав усіх надто фанатичних, надто щирих і надто божевільних, замістивши їх кваліфікованими кадрами. З’їзд виглядав доволі цивілізовано. Журналісти вмирали від нудьги, проте перед смертю встигли занотувати до блокнотів, що цей з’їзд показує громадянам зовсім інший бік ПСМ – цивілізований, можна навіть сказати – європейський її бік. Але раптом відчинились двері зали і там де вони відкрилися почулося шоковане:
- Ох е*аааааать…
Весь зал синхронно обернувся в той бік звідки почулося… і завмер.
Крізь цю урочисту тишу крокував Дарт Вейдер. Його мовчки проводжали поглядом присутні в залі члени партії, фотокори просто падали йому в ноги, а телевізійники навіть встигли побитися між собою за краще місце з кращим ракурсом.
Таким чином постаті Кумара не бачили як раз з перших рядів це сидів Фюрер з охороною. А отже, він без перешкод дістався до сцени (звідки його скидати було вже пізно).
Дарт Вейдер мовив:
- Шановні українці, побратими націоналісти, я радий тій честі, якої удостоїв мене сам Фюрер нашої Партії. Я радий честі говорити перед вами саме в цьому однострої. Повторюсь – це велика честь для мене. Я міг би, як мої попередники довго розпинатися про те і се, про друк і роздачу газет, про збільшення кількості прихильників і членів партії, про результати соціологічних досліджень. Я скажу коротко про це все – на цьому фронті у нас все завжди було, є і буде добре.
Проте я скажу дещо, можливо мене не всі тут зрозуміють, але зрозуміє Фюрер, – він вклонився перед головою партії, – і наша пильна служба безпеки, і молодь, що знається на дружніх і ворожих нам рухах краще ніж старше покоління… Скажу так: Ми мали ворога, ворога страшного і небезпечного, від якого потерпала вся наша партія, – запнувся, адже без шпаргалки не мав змоги урочисто вимовити повну назву організації… довелося називати коротку версію, – ім’я цьому ворогу – мошонка. Сьогодні мені стало відомо, що мошонку переможено. Слава Перемозі! Слава Вождеві! Зіг Хайль!..

Першою від шоку відійшла служба безпеки. Треба було нейтралізувати журналістів. Проте – завдяки благам цивілізації – ефір вже повнився не тільки оригіналом промови та фотографіями, але й першими анекдотами і демотиваторами на цей рахунок.

Попередня частина>

 


Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати   


Читайте також:

- І ця людина могла увійти в історію України…
- «Консуле, перегорни сторінку!» або «як не вмерти від української мови»
- Про захист суспільної моралі
- Субкоманданте Маркос: “дозвіл на свободу непотрібен“
- Матвія 25, 14-30
Повернутися назад
Допомогти дитині:
 
Артём Сагин – возрождение надежды
НОВИНИ

28.10.2011
Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
28.10.2011
У Китаї протестувальники побилися з поліцією
28.10.2011
Януковича побоялися показувати в прямому ефірі на відкриті "Арени Львів"
28.10.2011
Міська влада Вінниці, на "вічному вогні" поставила лічильник газу
28.10.2011
В України надто великий борг, ризик дефолту підвищився
28.10.2011
Хакери розкрили багато нюансів земельної реформи України
27.10.2011
У Львові страйкують таксисти
27.10.2011
Джон Бейнер: «Перезавантаження» з РФією час згортати
27.10.2011
Путінський "дерев`яний" рубль обвалиться більш ніж наполовину, а міжнародні резерви Росії «обнуляться»
25.10.2011
Хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів з дитячим порно
25.10.2011
Турецькі танки перетнули кордон Іраку
25.10.2011
"Жітєлі донбасса" опинилися на межі "фекального потопу"
25.10.2011
РФія готується до захоплення Криму
25.10.2011
Вийшла перша книжка про Голодомор для дітей
25.10.2011
Україні на межі банківського колапсу
25.10.2011
Єврокомісія відмовилася підписувати угоду по газопроводу “Південний потік“
24.10.2011
Російська опозиція провели мітинг у Москві
24.10.2011
На Луганщині "жітєлі Донбасса" знищили пам'ятник Тарасу Шевченку
24.10.2011
Шотландія почала кампанію зі здобуття незалежності
24.10.2011
У Житомирі розмалювали білборди з Януковічем: «Спасибі жителям Донбасу». Фото
Вся стрічка новин
интересные факты

Керівник собору Святого Павла в Лондоні підтримав активістів “Захопи лондонську біржу”
Єрусалимський суд дозволив православним бити іудеїв
На Шахідські операції виходять мусульмани з вищою освітою
Данські мусульмани мають намір ввести в Копенгагені спеціальні зони, контрольовані Шаріатом
Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії
Християни Египту винуватять армію у загибелі єдиновірців
В Ізраїлі безчинствують єврейські вандали
В Єгипті тривають сутички Християн з поліцією
В Сомалі триватимуть атаки
Кожні 5 хвилин у світі вбивають Християнина
Всі факти

Розбити свій комп'ютер!

Постріляти по ворожим американським літакам


Rambler's Top100